آخرین اخبار

سال تحویل در جوار آستان مقدس امامزاده ابراهیم (علیه السلام)

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم تحویل سال ۹۳ آستان مقدس امامزده ابراهیم بن موسی (ع) (امامزاده نرمی) شرکت کرد. آقای حاجی پیش از تحویل سال نو در سخنانی ضمن آروزی سالی پرخیر و برکت برای مردم عزیز، ایام فاطمیه را گرامی داشت و […]

اشتراک گذاری
10 فروردین 1393
کد مطلب : 13058

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم تحویل سال ۹۳ آستان مقدس امامزده ابراهیم بن موسی (ع) (امامزاده نرمی) شرکت کرد.

آقای حاجی پیش از تحویل سال نو در سخنانی ضمن آروزی سالی پرخیر و برکت برای مردم عزیز، ایام فاطمیه را گرامی داشت و گفت: امسال آغاز سال با فاطمیه همراه است و در پایان نیز سال را با فاطمیه به اتمام می رسانیم که این خود مایه خیر و برکت فراوان است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم ضمن گزارشی از اقدامات انجام شده در سال گذشته به وقایع سال ۹۲ هم اشاره کرد و افزود: با ورود مردم همیشه در صحنه کشورمان بحمدلله حماسه سیاسی اتفاق افتاد و باید برای تحقق حماسه اقتصادی با توجه به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب همه با هم تلاش کنیم.

ایشان در پایان ابراز امیدواری کرد سال آینده سالی سرشار از برکت و سلامتی برای همه مردم کشومان باشد.

آقای حاجی پس از این مراسم به زیارت مرقد مطهر حضرت ابراهیم بن موسی (ع) رفت و به این امامزاده واجب التعظیم ادای احترام نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *