آخرین اخبار

حاجی دلیگانی:مسئولان بانام سال شعاری برخوردنکنند

عضوکمیسیون برنامه بودجه ومحاسبات مجلس گفت: اگر عزم ملی را در عرصه اقتصادی وفرهنگی بسیج کنیم می توانیم شاهد نتیجه و موفقیتهایی در این دو عرصه باشیم حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو باخبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، لازمه حضور و موفقیت در عرصه اقتصادی و فرهنگی را عزم عمومی دانست و افزود:باتوجه به شرایط اقتصادی […]

اشتراک گذاری
07 فروردین 1393
کد مطلب : 13040

عضوکمیسیون برنامه بودجه ومحاسبات مجلس گفت: اگر عزم ملی را در عرصه اقتصادی وفرهنگی بسیج کنیم می توانیم شاهد نتیجه و موفقیتهایی در این دو عرصه باشیم

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت وگو باخبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، لازمه حضور و موفقیت در عرصه اقتصادی و فرهنگی را عزم عمومی دانست و افزود:باتوجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی ونیاز کشور  نامگذاری امسال پر از حکمت بود که برای رسیدن به موفقیت در این دو عرصه تلاش مضاعف مسولان سه قوه نیاز است.

نماینده مردم شاهین شهر میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی افزود:دولت باید با در نظر گرفتن سیاستهای رهبری معظم در راستای اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال جدید فضای حضور بیشتر مردم درصحنه اقتصادی را ایجاد کند.

وی بااشاره به سرمایه های سرگردان مردم که نمی دانند در کجا سرمایه گذاری کنند و جوانان خوش استعدادی که سرمایه ای ندارند از دولت خواست تا بین این دو اتحاد ایجاد کرده وسرمایه های خرد را در امر تولید و اقتصاد هدایت و از طرفی سیاستهای وارداتی را اصلاح کند.
وی با بیان اینکه سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی سیاست‌هایی است که چندین سال مورد مطالعه و بررسی قرارگرفته‌اند و اکنون نوبت دستگاه‌های اجرایی و قضایی است که در این راستا تمامی ضوابط، قوانین و مقررات راتعریف و تدوین کنند گفت: بستر اقتصاد باید به نحوی مقاوم شود که با هر زلزله و طوفانی از سوی غرب نلرزد.
این عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اکنون باید اقدامات عملی را شروع کرده و از شعار بپرهیزیم، افزود: باید شرایطی فراهم شود و این فرهنگ به وجود آید که مصرف کالای ابرانی در اولویت باشد.
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: با نام یا زهرا و مدیریت جهادی وبرنامه عملیاتی بر مشکلات فرهنگی واقتصادی غلبه خواهیم کرد./

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *