آخرین اخبار

نماینده مجلس: فرهنگ سالم بر بسیاری از امور تاثیرگذار است

اصفهان- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سالم و پاکیزه، آثار سالم و مثبتی به دنبال دارد و بر بسیاری از امور تاثیرگذار است. « حسینعلی حاجی دلیگانی » روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نامگذاری سالجاری توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان « […]

اشتراک گذاری
05 فروردین 1393
کد مطلب : 13032

رهبر93

اصفهان- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سالم و پاکیزه، آثار سالم و مثبتی به دنبال دارد و بر بسیاری از امور تاثیرگذار است.

« حسینعلی حاجی دلیگانی » روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نامگذاری سالجاری توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی » افزود: اگر فرهنگ یک کشور سالم یا ناسالم باشد بر اقتصاد آن نیز تاثیرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه فرهنگ زیرساخت تمام فعالیت هاست، اضافه کرد: اقتصاد نیز هدف نیست بلکه مسیری برای رسیدن به اهداف است.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای رونق تولید داخلی ضروری است تا فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در جامعه نهادینه شود.

وی همچنین مدیریت جهادی را لازمه کار در شرایط فعلی کشور بیان کرد و ادامه داد: تحریم ها و شرایط جنگ اقتصادی، مدیریت خاص می طلبد.

حاجی دلیگانی افزود: انتصاب مدیران جهادگر با وجدان کاری بالا از سوی دولت یکی از راه های تحقق منویات رهبر معظم انقلاب است.

وی تاکید کرد: قوای مقننه، مجریه و قضائیه باید با همکاری یکدیگر پیام معظم له را اجرایی کنند تا بسیاری از معضلات کشور برطرف شود.

ت/۷۱۴۰/ ۷۱۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *