آخرین اخبار

آقای حاجی : خوش بر احوال مدیری که هر لحظه آماده خداحافظی باشد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۲درمراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان برخوار شرکت کرد. آقای حاجی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) از طرف مردم شهرستان برخوار به آقای استاندار خیر مقدم گفت. ایشان ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از طرف […]

اشتراک گذاری
26 اسفند 1392
کد مطلب : 12984

a-19

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۲درمراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان برخوار شرکت کرد.

آقای حاجی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) از طرف مردم شهرستان برخوار به آقای استاندار خیر مقدم گفت.

ایشان ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از طرف رهبر معظم انقلاب را در بهترین مقطع از زمان عنوان و افزود: ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی بایستی به عنوان یک چتر بر روی تمامی قوانین و کردار اجرایی گسترده شود و باید اقتصاد مابه نحوی باشد که در مقابل تکانه ها نشکن باشد و برای مردم گشایش ایجاد کند نه تنگی و ریاضت.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با تأکید بر اینکه شأن همه مسئولین خدمتگزاری به مردم است ادامه داد: اینگونه جلسات برای همه مدیران برگزار می شود و خوش بر احوال مدیری که هر لحظه آماده خداحافظی باشد و کارش برای رضای خداوند بوده باشد.

آقای حاجی ضمن گرامیداشت ۲۲ اسفند روز شهدای والا مقام‏ ،خدمت صادقانه به مردم را ادامه راه شهیدان دانست و ضمن بیان وظایف نماینده مردم در مجلس افزود: علاوه بر قانون گذاری و نظارت یکی از وظایف اصلی نماینده، رساندن صدای مردم به مسئولان است.

ایشان در همین راستا خطاب به استاندار محترم در ۲۰ محور رفع آلایندگی‏ ،تأمین آب کشاروزی، اجرای دوره دوم طرح سفیران خدمت ،اجرای شبکه فاضلاب ،اتمام سالن های نمیه تمام ورزشی ،اصلاح شاخص های برخورداری ،رفع مشکلات حمل نقل عمومی، تعاملات مرکز استان با شهرستان ،ایستگاه قطار سریع السیراصفهان به تهران، قطار شهری برخوار،کنار گذر شرق، مشکلات مردم با زمین های ورزشگاه نقش جهان ،مشکلات کشاورزان مهاجر، تأمین پساب جهت آبیاری جنگل حبیب آباد، ایجاد درمانگاه تأمین اجتماعی، اشغال فرصت های شغلی توسط اتباع بیگانه ،ایجاد قطب سوم خودرو، ارتقاء امنیت ،تهیه طرح جامع امامزاده نرمی و شروع احداث شهر چهارم شیخ بهایی را یادآورشد و از آقای استاندار خواست تا در رفع مشکلات ،شهرستان را یاری کند.

آقای حاجی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای قاسم زاده موفقیت و توفیق خدمت به مردم را برای آقای عبدانی در سمت فرمانداری شهرستان برخوار از خداوند منان خواستار شد.

آقای دکتر زرگرپور استاندار محترم استان اصفهان نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت روز شهدا به شهدای والا مقام شهرستان برخوار ادای احترام کرد و افزود: همان طور که رهبر عظیم الشأن انقلاب سال ۹۲ را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کردند و مردم عزیز حماسه سیاسی را در انتخابات ۲۴ خرداد و راهپیمایی ۲۲ بهمن آفریدند هم اکنون با ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط ایشان ،حماسه اقتصادی رقم خواهد خورد.

ایشان تغییر مدیران را در جهت رویکردی جدید دانست و گفت: بنده به عنوان استاندار تصمیم گیر تغییر فرمانداران هستم و فرمانداران انتخاب شده وام دار هیچ جناح سیاسی نیستند.

a-27

در پایان این مراسم از زحمات آقای قاسم زاده تشکر و قدردانی شد و آقای عبدانی حکم سرپرست فرمانداری خود را از دستان استاندار محترم دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *