آخرین اخبار

نماینده شاهین شهرومیمه/برخوار تشریح کرد؛ جزئیات نشست وزیر اطلاعات با ۷ نماینده

تهران – ایرنا – نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست وزیر اطلاعات با هفت نماینده مجلس گفت: در این نشست نمایندگان دغدغه های خود را در موضوعات مختلف با وزیر کشور مطرح کردند. «حسینعلی حاجی دلیگانی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد جلسه […]

اشتراک گذاری
21 اسفند 1392
کد مطلب : 12943

تهران – ایرنا – نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست وزیر اطلاعات با هفت نماینده مجلس گفت: در این نشست نمایندگان دغدغه های خود را در موضوعات مختلف با وزیر کشور مطرح کردند.

«حسینعلی حاجی دلیگانی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد جلسه هفت نماینده مجلس با وزیر اطلاعات و معاونین وی گفت: در این جلسه مشترک در مورد برخی از دغدغه های نمایندگان سوالاتی از وزیر اطلاعات شد.

وی ادامه داد: بنا بود در این جلسه وزیر اطلاعات در مورد سوال ۴۲ نماینده در مورد اقدامات وزیر اطلاعات و برخورد با مصادیق تهدیدات امنیت ملی کشور پاسخگو باشد.

حاجی دلیگانی با بیان این که این جلسه به تقاضای وزارت اطلاعات تشکیل شد، اظهارداشت: صحبت هایی که در این جلسه توسط وزیر و معاونانش مطرح شد، باعث نشد که سوال کنندگان از سوالشان منصرف شوند و بنا شد به دلیل آن که فرصت وزیر در این جلسه کم بود در جلسه دیگری به ادامه مباحث پرداخته شود.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: سوال ما پیرامون ۲۱ محور بود که وزیر در مورد برخی از محورها گفت که این موضوعات برعهده وزارت اطلاعات نیست و در حوزه وزارتخانه های امور خارجه و کشور است.

وی گفت: البته دیدگاه ما این است که وزارت اطلاعات وظیفه کلی دارد و گاهی حتی باید فراتر از دولت به معنای هیات دولت عمل کند.

حاجی دلیگانی ادامه داد: در این جلسه همچنین در مورد دیدار هیات پارلمانی اروپا با فتنه گران و دیدار خانم اشتون با دو فتنه گر موضوعاتی مطرح شد.

وی گفت: متاسفانه ما از هر وزیری در این باره سوال می کنیم می گوید که اطلاع نداشتم، دولت و وزارت خارجه هم می گوید که ما اطلاع نداشتیم.

وی ادامه داد: ما از صحبت های وزیر اطلاعات هم چنین تعبیری داشتیم که در مورد این دیدارها باید از وزارت خارجه سوال شود.

وی افزود: در این جلسه آقای مهدی کوچک زاده نماینده تهران اعتراضی به همراهان وزارت اطلاعات داشت و ماجرا از این قرار بود که آقای وزیر یک نفر از همراهان خود را همراه معرفی کرد و نگفت که آیا وی مشاورش است یا مسوولیتی دارد و روی این موضوع هم اصرار کرد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: این در حالی است که وزیر نمی بایست روی موضع خود در این موضوع اصرار می کرد.

سیام(۴)**۹۱۲۱**۹۱۳۲**۱۵۷۲

 

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *