آخرین اخبار

گزارشی از یک روز نفس گیر!

«اداره کل که همان اداره کل است … مدیر کل هم که هم در دولت قبل و هم در دولت جدید خود شما هستید … بعضی از مصوبات صورتجلسات امضاء شده هم که اعتبار چندانی نمی خواهد بهتر است روزی را تعیین تا با سفر به نقاط مختلف دو شهرستان ما‏ٌ‏‎‎‎‏‎‏‎‏ از نزدیک مصوبات را […]

اشتراک گذاری
19 اسفند 1392
کد مطلب : 12911

«اداره کل که همان اداره کل است … مدیر کل هم که هم در دولت قبل و هم در دولت جدید خود شما هستید … بعضی از مصوبات صورتجلسات امضاء شده هم که اعتبار چندانی نمی خواهد بهتر است روزی را تعیین تا با سفر به نقاط مختلف دو شهرستان ما‏ٌ‏‎‎‎‏‎‏‎‏ از نزدیک مصوبات را دوباره به صورت میدانی مرور کنیم و …»

گوشه ای از مذاکره تلفنی آقای حاجی با آقای محمود زاده مدیر کل راه و شهر سازی استان اصفهان است و این سفر برای دوشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۷هماهنگ می شود.

با تأکید نماینده محترم محور کار بخش محروم میمه قرار می گیرد و همکاران دفتر مشغول استخراج مصوبات و هماهنگی با مسئولین می شوند.

*ساعت ۷:۳۰ صبح از پل خورزوق در محور اتوبان معلم آغاز می کنیم… . ترافیک سنگین روی تقاطع غیر هم سطح مدیر کل را متعجب می کند وارد کارگاهی می شویم که با پیگیری آقای حاجی اصلاح پل در دستور کار آنهاست. مهندس محمودزاده تأکید می کند بایستی با سرعت بیشتری پروژه به اتمام برسد.

*به سمت شهر گز حرکت می کنیم جائیکه شهردار و رئیس شورای شهر خواستار راه دسترسی برای جایگاه CNG و دانشگاه پیام نور از طریق آزاد راه هستند. مخالفت صریح مدیر کل راه های استان و ذکر خطرات آنها را مجاب می کند طرحی را آماده کنند تا از طریق یک باند کند رو به موازات آزاد راه مشکل مرتفع شود.

*در پلیس راه شاهین شهر – تهران توقفی می کنیم و نماینده مردم در مجلس از وضعیت نا هنجار این منطقه گلایه می کند و پس از تأیید مدیر کل معاونین وی موظف به تهیه طرحی جامع و کامل برای احداث مسجد سرویس بهداشتی و فضای سبز برای این محل می شوند.

*مقصد بعدی ما روستای تاریخی مورچه خورت است ساماندهی خروجی این روستا به سمت تهران مورد تأکید قرار می گیرد و خارج از برنامه و با توصیه بخشدار مرکزی رهسپار سه راهی کلهرود می شویم. این ورودی و خروجی به روستا یکی است و خطرناک و و آقای محمود زاده دستور اصلاح آن را به معاون خود می دهد.

*رمپ ورودی و خروجی جایگاه CNG وزوان مورد بازدید قرار می گیرد و تأمین قیر آسفالت مورد نیاز با توجه به زیر سازی انجام شده را اداره کل استان متقبل می شود.

*به سمت ونداده و خسرو آباد می رویم و چهار راه قاسم آباد راکه یکی از نقاط حادثه خیز است بازدید می کنیم. یکی از اهالی کشته شدن پدر شهید آهی و چندین نفر دیگر را گوشزد می کند و با توصیه آقای حاجی عملیات خاکی احداث میدان در این نقطه را مدیر کل بر عهده می گیرد.

*به مقام شامخ امامزاده واجب التعظیم سیده صالحه خاتون (س) ادای احترام می کنیم و راه منتهی به امامزاده از وزوان و برگشت از امامزاده به اذان مشغله ذهنی نماینده مردم می شود‎ به آقای میر شفیع معاون راه روستایی وزیر تلفن می زند و با قول مساعد وزیر‏ قیر مورد نیاز این دو راه را راه و شهرسازی استان تأمین می کند.

*جاده اذان – میمه را نیز طی مسیر می کنیم و در نقطه تلاقی با بلوار در حال احداث توقف می کنیم. شهردار میمه توضیحاتی ارائه می کند و آقای محمودزاده اشکالاتی به این نقطه و اجرای طرح وارد می کند و مقرر می شود طرح جهت ارائه رهنمود به اداره کل ارسال شود. علی ایحال قیر مورد نیاز ۸۰۰ متر اذان به این نقطه را متعهد می شود و به سمت کمربندی میمه حرکت می کنیم.‏

*کمربندی میمه مورد بازدید قرار می گیرد و راه دسترسی به مسکن مهر مورد بحث واقع می شود و تصمیم گیری منوط به ارائه طرح می شود.

*در بخشداری میمه بحث تأمین قیر تعریض بلوار انقلاب اسلامی به طول ۵ کیلومتر از طرف اداره کل راه و شهر سازی استان تعهد می گردد و پس از امضاء صورتجلسه به سمت شهرستان برخوار رهسپار می شویم.

*دو بانده شدن محور سین به دستگرد با حضور شهرداران دو شهر صورتجلسه می شود و سه راهی شاپور آباد بازدید می گردد.

*محور مواصلاتی اصفهان – حبیب آباد مقصد بعدی است و در این نقطه فرماندار شهرستان معاونان بخشدار مرکزی بخشدار و شهردار حبیب آباد به ما ملحق می شوند و در خصوص تغییر کاربری ها مطالبی مطرح می گردد. به محل احداث دانشکده کشاورزی حبیب آباد می رویم. رئیس دانشگاه شهید مهاجر اصفهان از آقای حاجی به خاطر اخذ مصوبه احداث دانشکده تشکر می کند و خواستار تسریع در تغییر کاربری زمینی می شود که دانشکده در آن احداث خواهد شد.

*از آنجا به سمت کمشچه می رویم و منطقه کارگاهی و الحاق زمین مسکونی به شهر را بحث می کنیم و در آنجا شورای اسلامی علی آباد ملا علی با وساطت آقای حاجی موفق به تأمین نظر مهندس محمودزاده جهت احداث میدان در محور شریانی اصفهان – اردستان به منظور کاهش تلفات جاده ای می شوند.

*با آقای محمود زاده و تیم همراهش خداحافظی می کنیم و برای حل مشکل محل استقرار کلانتری خورزوق راهی این شهر می شویم تا طبق قرار قبلی با سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان راهکاری بیابیم.

*تحویل زمین و ایجاد فونداسیون را شهرداری تقبل می کند و سردار آقاخانی از آقای حاجی جهت جهت ادامه ساخت از طریق تهران طلب یاری می کند. البته احداث ایستگاه پلیس را در شهرک سیمرغ به مردم شهر و افتتاح در ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ مژده داده می شود.

*به امامزاده ادهم(ع) دستگرد برای اقامه نماز می رویم و نماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجت الاسلام و المسلمین سرافراز امام جمعه محترم دولت آباد اقامه می کنیم.

*پس از برپایی نماز جماعت فرمانده محترم انتظامی استان طی سخنانی دوستی خود با آقای حاجی را از قدیم بیان کرد و ایشان را السابقون السابقون عنوان نمود و افزود: اگر چند نماینده مجلس حامی ناجا داشته باشیم یکی از آنها آقای حاجی است.

*سپس در شهرداری این شهر با حضور امام جمعه دولت آباد شهردار و شورای اسلامی آقای حاجی نظر موافق سردار آقاخانی را برای احداث کلانتری جلب می کند و پس از اتمام جلسه این روز نفس گیر کاری برایمان تمام می شود.

لطفا جهت مشاهده سایز واقعی عکسها روی آن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *