آخرین اخبار

حاجی در گفت‌وگو با تسنیم مطرح کرد ماموریت کمیته‌های کمیسیون برنامه برای ارائه طرح‌ درباره اجرای اقتصاد مقاومتی

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون مقرر شد کمیته‌های کمیسیون متبوعش، طرح‌ها و پیشنهادات خود در زمینه اقتصاد مقاومتی و راهکاراهای تحقق این سیاست‌ها را به کمیسیون ارائه دهند. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با […]

اشتراک گذاری
19 اسفند 1392
کد مطلب : 12887

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون مقرر شد کمیته‌های کمیسیون متبوعش، طرح‌ها و پیشنهادات خود در زمینه اقتصاد مقاومتی و راهکاراهای تحقق این سیاست‌ها را به کمیسیون ارائه دهند.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در باره راهکارهای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه تقنین و نحوه نظارت بر اجرای آن بحث و بررسی کردند و نقطه نظارت خود را درخصوص راهکارهایی که برای رسیدن به این هدف لازم است، مطرح کردند.

وی ادامه داد: در این جلسه دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌های مجلس هم گزارشات مربوط به خود در زمینه اقتصاد مقاومتی را ارائه دادند و قرار شد مرکز پژوهش‌ها و کمیته‌های کمیسیون برنامه و بودجه فعالانه‌تر کار کنند. به‌خصوص کمیته اقتصادی کمیسیون که مامور شد طرح‌ها و پیشنهادات خود در زمینه اقتصاد مقاومتی و راهکاراهای تحقق این سیاست‌ها را به کمیسیون ارائه دهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون در این جلسه اذعان داشتند که تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی فعلی اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند منجر به دست‌یافتن به سند چشم‌اندازه ۲۰ ساله شود همچنین این سیاست‌ها می‌تواند به عنوان یک راهبرد اساسی برای تحقق اقتصاد اسلامی مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *