آخرین اخبار

آقای حاجی در وزوان: در گفتن حق و دفاع از حقوق مردم از کسی ترسی ندارم.

مسجد امام خمینی (ره) شهر وزوان شامگاه چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه نود و دو میزبان طرح همنشینی با مردم بود. پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، آقای صرامی شهردار محترم شهر وزوان گزارشی از برنامه های عمرانی و مصوبات سفیران خدمت ارائه کرد. آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه […]

اشتراک گذاری
18 اسفند 1392
کد مطلب : 12873

IMG_8258 copy

مسجد امام خمینی (ره) شهر وزوان شامگاه چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه نود و دو میزبان طرح همنشینی با مردم بود.

پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، آقای صرامی شهردار محترم شهر وزوان گزارشی از برنامه های عمرانی و مصوبات سفیران خدمت ارائه کرد.

آقای حاجی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اینکه این هشتادوسومین  جلسه همنشینی با مردم است که در این شهر برگزار می شود به تشریح وظایف نماینده و عملکرد خود پرداخت و گفت: به غیر از یک روز که به خاطر سفر رئیس جمهور به اصفهان مرخصی گرفتم تمامی جلسات مجلس را به حکم وظیفه از ابتدا تا انتها حضور داشته ام و امضایم پای ۱۳۷ طرح مجلس تا کنون بوده است.

ایشان تعداد نطق های میان دستور خود را ۵ نطق عنوان و افزود: در طی این ۵ نطق مسائل مهم کشور و منطقه را از تریبون مجلس اعلام کردم و در ۴۴ تذکر کتبی و ۲ تذکر شفاهی ملاحظه مردم را کرده ام و مشکلاتی را که از زبان آنها شنیده ام به مدیران و مسئولین متذکر شده ام.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم یکی از وظایف نماینده را رساندن صدای مردم به مدیران و مسئولین دانست و اظهار داشت: در گفتن حق و دفاع از حقوق مردم از کسی ترسی ندارم بایستی همه از خدا بترسیم و امیدواریم در این راه ثابت قدم بمانیم و در همین راستا به عمل غیر قانونی که در جلسه به خلاف تشکیل شده کمیسیون تلفیق انجام شده بود معترض شدم واز افزایش ۵۰۰ میلیاردی مالیات استان جلوگیری کردم.

آقای حاجی اضافه کرد: در اظهار نظرها سعی کرده ام بر اساس منویات مقام معظم رهبری و میثاق ملی مان یعنی قانون اساسی و رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی امام راحل (ره) عزیز صحبت کنم.

IMG_8262 copy

ایشان در پایان به سؤالات حاضرین پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *