آخرین اخبار

ایجاد انجمن حمایت از بیماران خاص

اینجا آسمان آبی است و نگاه سبز نیازمندان به ضریح سخاوت پر خیر خیرین گره زده شده است. فرشتگان آمده اند تا بهشت را بین دستان سخی تقسیم کنند… . «مدت ها بود آقای منافیان به دنبال ایجاد انجمن حمایت از بیماران خاص در منطقه بود و همت بلند و ارتباط مستمر وی بنده را […]

اشتراک گذاری
18 اسفند 1392
کد مطلب : 12868

IMG_8347 copy

اینجا آسمان آبی است و نگاه سبز نیازمندان به ضریح سخاوت پر خیر خیرین گره زده شده است. فرشتگان آمده اند تا بهشت را بین دستان سخی تقسیم کنند… .

«مدت ها بود آقای منافیان به دنبال ایجاد انجمن حمایت از بیماران خاص در منطقه بود و همت بلند و ارتباط مستمر وی بنده را مطمئن کرده بود که کار نتیجه خواهد داد»

اینها مطلع سخنان نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی است که در جلسه انجمن بیماری های خاص مهر روز جمعه ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ساعت ۱۰ صبح حضور یافته بود.

آقای حاجی در ادامه سخنانش گفت: کار خیلی خوبی را آغاز کرده اید و در ادامه مسئولیت سنگینی را بر عهده دارید. نمونه های بسیار زیادی از این بیماران در منطقه وجود دارد و متأسفانه هزینه های درمانی آنان بسیار زیاد و از طاقت و توان خارج است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ به وضعیت بودجه بهداشت و درمان در سال آینده گذری داشت و اضافه کرد: در بودجه ۹۳ حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان برای بهداشت و درمان از محل هدفمندی یارانه ها و نیز ۱% مالیات بر ارزش افزوده گذاشته ایم امّا باید بپذیریم تعداد بیماران مبتلابه بیماری های خاص در حال افزایش است و لزوم حمایت انجمن ها و افراد خیر اجتناب ناپذیر است.

IMG_8340 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان به ذکر مواردی از مراجعات این بیماران در ملاقات هفتگی خودبا مردم هم اشاره کرد و افزود: آنچه نبایدمغفول بماند اینکه خانواده این بیماران دچار آسیب های جدی می شوند از جمله هزینه های زیاد درمانی که اقتصاد خانواده شان را شدیداً تحت تأثیر قرار می دهد و دختران جوانی که در این خانواده به خاطر فقر مالی قادر به ازدواج نیستند رو به افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *