آخرین اخبار

آقای حاجی در دستگرد: خواب آمریکایی ها برای بازگشت به شرایط قبل از انقلاب آشفته است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنج شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۵در جمع نمازگزاران مسجد امام سجاد(ع) شهر دستگرد به ایراد سخن پرداخت. ایشان با دعوت مردم به حفظ هوشیاری و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به فرمایشات حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) در جمع […]

اشتراک گذاری
18 اسفند 1392
کد مطلب : 12863

IMG_8307 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنج شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۵در جمع نمازگزاران مسجد امام سجاد(ع) شهر دستگرد به ایراد سخن پرداخت.

ایشان با دعوت مردم به حفظ هوشیاری و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به فرمایشات حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی) در جمع مردم آذربایجان اشاره کرد و افزود: معظم له در این دیدار ملت بزرگ ایران اسلامی را به رصد هوشمندانه مذاکرات هسته ای فراخواندند و ضمن لزوم پایبندی به مذاکرات، تیم مذاکره کننده را به رعایت خطوط قرمز نظام موظف کردند.

آقای حاجی در همین زمینه خاطر نشان کرد: اینکه ما احساس کنیم تمامی مشکلاتمان با مذاکره حل می شود خیالی باطل است. از طرفی اگر آمریکایی ها فکر می کنند شرایط طوری رقم می خورد که مثل زمان طاغوت بتوانند فرمان فرمایی کنند و ما باید هر چه گفتند گوش کنیم و عمل کنیم خوابشان آشفته است.

وی خوی استکباری غرب را ذاتی توصیف و اضافه کرد: شما نگاهی به نقاط ملتهب دنیا بیندازید هر کجا جنگ و خونریزی است مستقیم یا غیر مستقیم دست استکبار مشهود است و آنها در راه ضربه به وحدت و یکپارچگی ملت ها تلاش می کنند که نمونه اخیرش را در اوکراین ملاحظه می کنید.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب را در بهترین زمان ممکن دانست و گفت: در حالیکه عده ای فکر می کنند چاره درد ما در ایجاد رابطه با آمریکاست، رهبری عزیز و فرزانه نگاه به درون و تکیه به استعدادهای داخلی را گره گشا می دانند و دولت مردان و مسئولین کشور بایستی فارغ از شعار دادن این سیاست ها را عملیاتی کنند.

IMG_8312 copy

ایشان در پایان به سئوالات مختلف مردم پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *