آخرین اخبار

آقای حاجی:مرحله دوم سفیران خدمت را به زودی آغاز می کنیم و مدیران در این مرحله برای پاسخگویی به مردم می آیند

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی هنگام نماز مغرب و عشاء یکشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۱در مسجد جامع روستای اذان حضور یافت و همنشین مردم این روستا شد. آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام مظاهری امام جماعت محترم مسجد، به ایراد سخن پرداخت و […]

اشتراک گذاری
14 اسفند 1392
کد مطلب : 12792

IMG_8025 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی هنگام نماز مغرب و عشاء یکشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۱در مسجد جامع روستای اذان حضور یافت و همنشین مردم این روستا شد.

آقای حاجی پس از اقامه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام مظاهری امام جماعت محترم مسجد، به ایراد سخن پرداخت و ضمن تشریح وظیفه نماینده به جلسه مورخ ۱۳۹۲/۱۱/۳۰مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در جلسه ای غیر قانونی کمیسیون تلفیق اقدام به تغییر بعضی از ارقام جداول لایحه بودجه سال ۹۳ کرده بود که به عنوان اخطار قانون اساسی و آئین نامه داخلی اعتراض کردم و این اعتراض منجر شد تا در جلسه ۱۳۹۲/۱۲/۶رئیس مجلس شورای اسلامی تغییرات صورت گرفته را به حالت قبلی باز گرداند.

ایشان افزایش ۵۰۰ میلیاردی مالیات استان اصفهان را یکی از تغییرات صورت گرفته اعلام و افزود: یکی از وظایف نماینده جلوگیری از ضایع شدن حق مردم است با اعتراض بنده و اخطاری که دادم و تغییرات به ارقام مصوب شده بازگشت و مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان از مالیات استان کسر شد و فشار از اقشار مختلف مردم برداشته شد.

IMG_8007 copy

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ کل کشور به بحث بیمه کارگران ساختمانی نیز اشاره وگفت: در لایحه بودجه ۹۲ با پیشنهادی که بنده و تعدای از همکارانم ارائه دادیم پرداخت هزینه بیمه کارگران ساختمانی از عهده متقاضیان خارج شد ولی دولت هنگام ارائه لایحه بودجه ۹۳ کل کشور این بند را نسبت به سال قبل حذف کرده بود. البته پیشنهادی ارائه شد ولی متأسفانه با مخالفت دولت در صحن علنی رأی نیاورد و از اول سال ۹۳ پرداخت این هزینه به عهده متقاضیان خواهد بود.

ایشان ضمن بیان معضلات این موضوع ادامه داد: با رأی نیاوردن پیشنهاد، نامه ای خطاب به رئیس محترم جمهور و رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ارائه دادم و ضمن اعلام مشکلات پیش رو خواستار حل این مشکل شدم.

آقای حاجی با یاد آوری طرح سفیران خدمت خاطر نشان ساخت: مرحله دوم سفیران خدمت را به زودی آغاز می کنیم و مدیران در این مرحله برای پاسخگویی به مردم می آیند.

نکته حائز اهمیت این برنامه حضور آقای بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه بود که در اولین سفر خود در روستای اذان حضور یافت.

IMG_8041 copy

ایشان در پایان به سؤالات حضار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *