آخرین اخبار

آقای حاجی: وظیفه نماینده انتقال مسائل مردم و پیگیری نگرانی و مشکلات آنان در سطح مقامات است

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۹ پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۸در مراسم جشن سازمان تاکسیرانی شاهین شهر در بین تاکسیرانان محترم و خانوادهای گرامی آنان‏ حضور یافت. آقای حاجی ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع صمیمی خانواده های تاکسی رانان به شرح وظایف نماینده پرداخت و […]

اشتراک گذاری
13 اسفند 1392
کد مطلب : 12781

IMG_7900 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۹ پنجشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۸در مراسم جشن سازمان تاکسیرانی شاهین شهر در بین تاکسیرانان محترم و خانوادهای گرامی آنان‏ حضور یافت.

آقای حاجی ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع صمیمی خانواده های تاکسی رانان به شرح وظایف نماینده پرداخت و گفت: وظیفه نماینده انتقال مسائل مردم و پیگیری نگرانی و مشکلات آنان در سطح مقامات است.

ایشان با بیان اینکه فضای عمومی جامعه در اختیار رانندگان عزیز تاکسی هست پیشنهاد داد: مواردی را که از جو جامعه می شنوید و بایستی پیگیری شود ، را برایم پیامک کنید.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به ملاقات مردمی که هر پنجشنبه در دفاتر ایشان برگزار می گردد اشاره کرد و افزود: راه ارتباطی دیگری که در شهر های محتلف برگزار می گردد ملاقات مردمی است که به صورت رو در رو درد و دل مردم را می شنویم.

IMG_7916 copy

آقای حاجی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از دانش آموزانی که در این مراسم از خانواده بزرگ تاکسیرانی تجلیل شد اظهار داشت: عدم تناسب بازار کار با تحصیل کردگان دانشگاه یک معضل اساسی است که مسئولین موظف به برطرف کردن این نقیصه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *