آخرین اخبار

جلسه ای به منظور رفع مشکلات طرح کشت زعفران در میمه

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۷ صبح ۱۳۹۲/۱۲/۱۰به منظور رفع مشکلات طرح کشت زعفران در میمه با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جلسه ای برگزار کرد. آقای حاجی ضمن تشکراز آقای شاملو به بیان مشکلات کشت زعفران در میمه پرداخت و گفت: […]

اشتراک گذاری
11 اسفند 1392
کد مطلب : 12763

IMG_7937 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت ۷ صبح ۱۳۹۲/۱۲/۱۰به منظور رفع مشکلات طرح کشت زعفران در میمه با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جلسه ای برگزار کرد.

آقای حاجی ضمن تشکراز آقای شاملو به بیان مشکلات کشت زعفران در میمه پرداخت و گفت: این طرح یک طرحی جامع است که اکثریت مردم شهر میمه را در بر می گیرد و انتظار داریم در جهت رفع مشکلات آن مساعدت فرمائید.

IMG_7939 copy

آقای شاملو مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان ضمن خیر مقدم به آقای حاجی و همراهان ایشان خواستار امضاء صورتجلسه ای بین دامداران، شرکت تعاونی و مردم شد تا میزان زمین مورد نظر از مراتع کسر شود.

یک پاسخ به “جلسه ای به منظور رفع مشکلات طرح کشت زعفران در میمه”

  1. کشاورز گفت:

    نه دامداران نه شرکت تعاونی نور و دانش از کانال دیگری اقدام نماید و سرمایه گذاری کند ما نمیتوانیم به خاطر نور و دانش هستی خود را فنا کنیم چرا جلسه در خفا چرا عمومی نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *