آخرین اخبار

دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ساعت ۸:۱۵ با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان جلسه ای برگزار کرد. آقای حاجی ضمن تشکر از آقای قاسمی در خصوص مواضع مجلس شورای اسلامی در مورد وزارت جهاد کشاورزی توضیحاتی ارائه داد. ایشان به جلسه ۱۳۹۲/۱۱/۲۱خود […]

اشتراک گذاری
11 اسفند 1392
کد مطلب : 12743

IMG_7941 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ساعت ۸:۱۵ با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان جلسه ای برگزار کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر از آقای قاسمی در خصوص مواضع مجلس شورای اسلامی در مورد وزارت جهاد کشاورزی توضیحاتی ارائه داد.

ایشان به جلسه ۱۳۹۲/۱۱/۲۱خود با وزیر محترم جهاد کشاورزی اشاره داشت و افزود: در آن جلسه نمایندگانی از شهر دستگرد که در تمامی نقاط کشور به صیفی کاری و کشاورزی مشغول هستند جهت بیان مشکلات حضور داشتند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی موضوع کشت زعفران در میمه را یاد آور شد و گفت: حدود ۹۹% مردم در این کار سهیم هستند و برای سرعت بخشیدن به این کار خوب مردمی نیازمند مساعدت شما هستیم.

ایشان به فصل کشت و درختکاری اشاره کرد و خواستار مساعدت آقای قاسمی در زمان مناسب فعلی شد.

IMG_7944 copy

آقای قاسمی رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان ضمن خوش آمد گویی به آقای حاجی و همراهان ایشان وضعیت استان اصفهان را بحرانی عنوان و گفت: این طرح در کمیسیون استعداد یابی مطرح شد و مورد استقبال قرار گرفت و فقط باید کارشناسی بیشتری انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *