آخرین اخبار

حاجی دلیگانی: رئیس جمهور جلوی اجرای شتاب‌زده مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها را بگیرد

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت نباید دراجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها شتابزده عمل کند.   حسین علی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: لازم است که دولت یک فرصت دوماهه بدهد تا مردم به درستی نسبت به اجرای مرحله دوم توجیه شوند. […]

اشتراک گذاری
11 اسفند 1392
کد مطلب : 12734

یارانه

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت نباید دراجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها شتابزده عمل کند.

 

حسین علی حاجی دلیگانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: لازم است که دولت یک فرصت دوماهه بدهد تا مردم به درستی نسبت به اجرای مرحله دوم توجیه شوند.

 

وی افزود: درخصوص اطلاع رسانی و توجیه مردم، ضمن اینکه باید از رسانه‌های مختلف استفاده کرد، باید در یکسری نشست‌ها با حضور کارشناسان و مسوولان مربوطه نیز با اقشار مختلف مردم، این مهم را تبیین کرد.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه گفته می‌شود کسانی که دارای خودرو و منزل مسکونی هستند به آن‌ها یارانه تعلق نمی‌گیرد، افزود: بیم آن می‌رود که سرنوشت اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز مثل توزیع نادرست سبد کالا شود.

 

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار خاطرنشان‌کرد: رییس جمهور باید جلوی اجرای شتاب‌زده مرحله دوم را بگیرد و نباید بگذارد که با اجرای شتاب‌زده این قانون حیثیت دولت و رییس جمهوری زیر سوال برود.

 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *