آخرین اخبار

نماینده مجلس: برند شاهین شهر حفظ شود

اصفهان – ایرنا – نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از استاندار اصفهان خواست تا با ممانعت از اجرای پروژه آرامستان شمال غرب، برای حفظ برند شاهین شهر تلاش کند. به گزارش ایرنا،ˈحسینعلی حاجیˈ روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شاهین شهر و میمه افزود: اجرای این […]

اشتراک گذاری
08 اسفند 1392
کد مطلب : 12690

dsc07758 800x600

اصفهان – ایرنا – نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از استاندار اصفهان خواست تا با ممانعت از اجرای پروژه آرامستان شمال غرب، برای حفظ برند شاهین شهر تلاش کند.

به گزارش ایرنا،ˈحسینعلی حاجیˈ روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار شاهین شهر و میمه افزود: اجرای این پروژه موضعگیری مردمی را در بر دارد و باید مراقب باشیم که این اتفاق نیفتد.

وی با اشاره به مشکلات کم آب و خشکسالی گفت: سال گذشته استان به این شهرستان در بحث توزیع آب بی عدالتی کرد.

وی تنها خواسته مردم این دو شهرستان را عدالت در توزیع آب و پرداخت حق عدم کشت و رسیدگی به وضعیت آلاینده های هوا در بخش نیروگاه و سوخت خودروها و در نهایت اشتغالزایی عنوان کرد.

نماینده مردم در مجلس با اشاره به کاهش جمعیت شهرستان میمه گفت: برای حل این مسئله باید به ایجاد درآمد زایی برای مردم

این منطقه اقدام کرد.

ˈمصطفی هادی زادهˈ فرماندار سابق شاهین شهر و میمه نیز گفت: این شهرستان ظرفیت ها و مواهب عالی انسانی و طبیعی دارد.

وی اظهار کرد: شهرستان شاهین شهر عالی ترین نماد زندگی ایرانی و اسلامی در کشور است.

و ی همچنین از مغفول ماندن بخش میمه در برنامه ریزی های کلان اشاره کرد و گفت: این شهرستان از ظرفیت و ظرفیت بالایی برخوردار است.

وی اداره شهرستان را کار بسیار مشکلی دانست و ایده پردازی های فانتزی در این امور را موثر ندانست و گفت: نمایندگان دولت و فرمانداران با وجود همه مشکلات در وسط میدان قرار دارند.

در پایان این مراسم ˈعلیرضا بصیریˈ به عنوان  فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه معرفی و از خدمات ˈ مصطفی هادی زادهˈ فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.

پ/۵۱۰/ ۶۰۷

 

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *