آخرین اخبار

بخش خصوصی در توسعه اقتصاد مقاومتی موثر است

خبرگزاری ایمنا: نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: فعال کردن بخش خصوصی در چارچوب سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی در توسعه اقتصاد مقاومتی در تمام لایه های کشور کمک می کند. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایمنا بر ضرورت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی […]

اشتراک گذاری
07 اسفند 1392
کد مطلب : 12683

1111-300x199

خبرگزاری ایمنا: نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: فعال کردن بخش خصوصی در چارچوب سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی در توسعه اقتصاد مقاومتی در تمام لایه های کشور کمک می کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایمنا بر ضرورت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مسئولان کشور تاکید کرد و افزود: مردمی کردن اقتصاد از طریق اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ را از جمله موارد اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه کلید حل مشکلات کشور در اقتصاد مقاومتی توجه وی‍ژه به تولیدکنندگان داخلی است، بیان داشت: لازمه اجرای اقتصاد مقاومتی توجه ویزه به تولیدکنندگان داخلی، مردمی کردن اقتصاد و توسعه بخش تعاون است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه حرکت به سمت توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی جوهره اصلی سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری است، گفت: برای بهبود شاخص‌های مقاومت اقتصادی و دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز بیست‌ساله، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی باید با رویکردی فراگیر در سطح جامعه گسترش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *