آخرین اخبار

آقای حاجی خطاب به رئیس سازمان تامین اجتماعی :شما هم نمی پسندید که مردم از ۵ صبح برای دریافت نوبت باید در صف بمانند و باید تدبیری شود

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه مجمع نماینده گان استان اصفهان که با حضور رئیس محترم سازمان تأمین اجتماعی کشور تشکیل شده بود شرکت کرد. آقای حاجی ضمن خیر مقدم به آقای نوربخش و همراهان ایشان، تأکید کرد باید واقعیت های استان اصفهان را […]

اشتراک گذاری
04 اسفند 1392
کد مطلب : 12632

IMG_7675 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه مجمع نماینده گان استان اصفهان که با حضور رئیس محترم سازمان تأمین اجتماعی کشور تشکیل شده بود شرکت کرد.

آقای حاجی ضمن خیر مقدم به آقای نوربخش و همراهان ایشان، تأکید کرد باید واقعیت های استان اصفهان را ببینیم و به عنوان استان برخوردار محسوب نکنیم و امیدواریم در بخش تأمین اجتماعی توجه ویژه ای به استان اصفهان و واقعیت های پیش روی این استان داشته باشیم چون هر استانی هم نقاط برخوردار دارد و هم نقاط محروم .

ایشان به حضور خود در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری جهت بررسی شاخص های استان اشاره و گفت: در وزارتخانه ها و حتی مجلس در بین همکاران ما استان اصفهان را استانی برخوردار تلقی می کنند ولی به عنوان مثال در شاخص ورزش استان ما رده ۲۹ در کشور را داراست و بنده معتقدم شاخص های استان را در مجلس بین همکاران توزیع کنیم و امیدواریم در بخش تأمین اجتماعی توجه ویژه ای داشته باشید.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تحت پوشش بیمه قرار دادن همه مردم را طبق قانون اساسی وظیفه حاکمیت عنوان و اظهار داشت: مشکلی که داریم این است کارهایی که می خواهیم در کشور تعریف کنیم بر اساس بیمه شدگان انجام می دهیم و آنهایی که تحت پوشش بیمه نیستند و بیشترشان هم در آمد کمی دارند دیده نمی شوند و لذا ضرورت دارد که همه مردم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند.

آقای حاجی مراجعه بیماران نقاط دیگر کشور را به استان یادآور شد و افزود:با توجه به فضایی که بخش خصوصی در درمان فراهم کرده ارائه خدمات مستقیم درمانی توسط تأمین اجتماعی یک ضرورت اجتناب ناپذبر هست و اگر اینجا هم نباشد مردم کجا باید بروند؟ اگر اینگونه بیمارستان ها نباشد مردم چکار کنند؟

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان  به ارتقاء خدمات دهی در درمانگاه ها نیز اشاره نمود و گفت: شما هم نمی پسندید که مردم از ۵ صبح برای دریافت نوبت باید در صف بمانند و باید تدبیری شود. مردم باید تکریم شوند کسانی که پرداخت داشته اند و صندوق اجتماعی را صندوق خودش می دانند باید به نحوی خدمات بگیرد که احساس تکریم کنند.

IMG_7675 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از سال ۹۰ افرادی هستند که از فنی حرفه ای مدرک گرفته اند و در نوبت بیمه شدن هستند و در روزهای ملاقات مردمی به ما مراجعه می کنند و می گویند که ما کی نوبتمان می شود.

یک پاسخ به “آقای حاجی خطاب به رئیس سازمان تامین اجتماعی :شما هم نمی پسندید که مردم از ۵ صبح برای دریافت نوبت باید در صف بمانند و باید تدبیری شود”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *