آخرین اخبار

آقای حاجی: به پتانسیل بزرگ بانوان باید توجه داشته باشیم

خواهران عضو شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در جلسه ای با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۳۹۲/۱۲/۲ساعت ۱۰ صبح شرکت کردند. در ابتدا جناب آقای حاجی ضمن خوش آمد گویی و اظهار خرسندی از […]

اشتراک گذاری
04 اسفند 1392
کد مطلب : 12627

IMG_7644 copy

خواهران عضو شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در جلسه ای با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۳۹۲/۱۲/۲ساعت ۱۰ صبح شرکت کردند.

در ابتدا جناب آقای حاجی ضمن خوش آمد گویی و اظهار خرسندی از تشکیل این جلسه گفت: خیلی زودتر از اینها بایستی این نشست برگزار می شد و لی امیدوارم که بنای این گردهمایی موجبات خیر و برکت باشد.

در ادامه بانوان عضو شورای اسلامی به ذکر نقطه نظرات خود پرداختند. تمامی حضار از تشکیل این جلسه و تدبیر آقای حاجی تشکر کردند و خواستار استمرار برگزاری این جلسه به صورت دوره ای شدند.

مسائلی همچون: نقش بانوان در جامعه و چالش های روبرو، مسأله اشتغال خانم ها، کمبود بودجه لازم برای امور فرهنگی، تبدیل این نشست به کارگروه بانوان دو شهرستان، فرزند آوری و تقویت بنیان خانواده، مشکلات زنان بد سرپرست، فضاهای اختصاصی برای بانوان، حضور اتباع خارجی و مشکلات آنان از جمله موارد مطرحه شده بود.

در انتهای جلسه، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی مسائل مطرح شده در این نشست را تقسیم بندی کرد و گفت: بالاترین نرخ طلاق در منطقه ماست و متأسفانه مراجعات زیادی به ما می شود.

IMG_7654 copy

ایشان با تأکید بر اینکه در خصوص اشتغال بانوان باید کارشناسی بیشتری شود افزود: امروزه بانوان شاغل دچار مشکلاتی در محل کار هستند و باید مد نظر قرار گیرد.

آقای حاجی پتانسیل بزرگ بانوان را قابل توجه عنوان و افزود: در کنار مسائلی که مطرح کردید به پتانسیل بزرگ بانوان هم توجه داشته باشید. همین که توانسته اید بخشی از جامعه را با تمام محدودیت ها به سمت خودتان در انتخابات متوجه کنید نشان ار پتانسیل بالایتان دارد و در این راستا می توانید به عنوان الگوی یک زن مسلمان درشهروروستای خودتان  باشید و این را قدر بدانید و در راه خدمت به مردم تلاش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *