آخرین اخبار

آقای حاجی به دعوت جمعی از اهالی شهر میمه در جمع آنان حضور یافت و به سؤالات مختلف آنان پاسخ گفت

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ ساعت ۹:۳۰ به دعوت جمعی از اهالی شهر میمه در جمع آنان حضور یافت و به سؤالات مختلف آنان پاسخ گفت. دراین جلسه که در فضایی صمیمی برگزار گردید مسائلی همچون ارتقاء بخش‏ استقرار صنایع بزرگ وضعیت […]

اشتراک گذاری
28 بهمن 1392
کد مطلب : 12546

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ ساعت ۹:۳۰ به دعوت جمعی از اهالی شهر میمه در جمع آنان حضور یافت و به سؤالات مختلف آنان پاسخ گفت.

IMG_7498 copy

دراین جلسه که در فضایی صمیمی برگزار گردید مسائلی همچون ارتقاء بخش‏ استقرار صنایع بزرگ وضعیت پتروپالایش مشکلات بیمارستان حضرت محمد (ص) نا مهربانی ها به بخش و شهر میمه کمبود امکانات عوارض مربوط به افاغنه عوارض ساخت و ساز در مناطق صنعتی استخر و فضای ورزشی و … مطرح شد و آقای حاجی به فراخور مسئولیت خود پیگیری های انجام شده را تشریح کرد.

گفتنی است طرح بعضی سؤالات واکنش برخی از حضار را در پی داشت و در مواردی اعضای شورای اسلامی اقدام به پاسخ می نمودند.

IMG_7500 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان این جلسه ضمن تشکر از ابتکار برگزار کنندگان از علاقمندان به پیشرفت میمه خواست با پیگیری مجدانه‏‏‏‏ وی را در تحقق خواسته های به حق مردم یاری کنند.

IMG_7495 copy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *