آخرین اخبار

حاجی در مسجد المهدی (عج) شاهین شهر:گزینه روی میز ملت ایران برای آمریکائی ها به نمایش گذاشته شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی غروب سه شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۲در راستای طرح همنشینی با مردم با حضور در مسجد المهدی (عج) شاهین شهر پس از اقامه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی در جمع نمازگزاران به ایراد سخن پرداخت. آقای حاجی ضمن تشکر […]

اشتراک گذاری
28 بهمن 1392
کد مطلب : 12541

IMG_7329 copy

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی غروب سه شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۲در راستای طرح همنشینی با مردم با حضور در مسجد المهدی (عج) شاهین شهر پس از اقامه نماز جماعت به امامت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی در جمع نمازگزاران به ایراد سخن پرداخت.

آقای حاجی ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، به حیرت جهانیان از این حضور گسترده اشاره کرد و گفت: گزینه روی میز ملت ایران برای آمریکائی ها به نمایش گذاشته شد، آنها متحیر شده بودند که چگونه ملتی همزمان با مذاکره همچون سال های قبل فریاد مرگ بر استکبار سر می دهد. البته پاسخ آنها کاملاً روشن است زیر بار ظلم نرفتن در خون ما شیعیان و ایرانیان است و اگر چه گفتگو می کنم اما ذلت نمی پذریم و این درسی است که از مکتب سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) آموخته ایم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم به تشریح وظیفه نماینده پرداخت و افزود: وظیفه اصلی نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است و در این زمینه تلاش کرده ام. در قانون گذاری فکر اقشار اسیب پذیر و ضعیف جامعه بوده ام و در کمیسیون تلفیق نیز بیشترین پشتیبانی را در خصوص رفاه بیشتر مردم داشته ام.

وی به نقش نظارتی خود دراین مدت نیز اشاره کرد و اظهار داشت: هر کجا لغزش و انحراف و اشتباهی دیده ام بدون اغماض متذکر شده ام و درباره موارد مهمتر اقدام به طرح سؤال از وزرا کرده ام که نمونه آن سؤال از وزرای نفت و نیرو در مورد سوخت نیروگاه که آلایندگی مخربی را برای منطقه پدید آورده و نیز سؤال از وزیر راه و شهر سازی در مورد توفق مسکن مهر که باعث سرگردانی بیش از یک میلیون خانوار شده است.

IMG_7331 copy

ایشان در پایان به سؤالات مختلف حضار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *