آخرین اخبار

آقای حاجی در خورزوق: نعمت ولایت و ولایت فقیه برترین نعمت از طرف خداوند است.

آقای حاجی پس از شرکت در راهپیمایی های شهر های دستگرد، شاهین شهر و گز و همچنین شرکت در راهپیمایی و سخنرانی در شهر دولت آباد به جمع با شکوه مردم شهر خورزوق رفت و در سخنانی با اشاره به حضور پر شور مردم در شهرهای یاد شده ضمن تشکر و قدردانی از مردم هوشیار […]

اشتراک گذاری
25 بهمن 1392
کد مطلب : 12473

آقای حاجی پس از شرکت در راهپیمایی های شهر های دستگرد، شاهین شهر و گز و همچنین شرکت در راهپیمایی و سخنرانی در شهر دولت آباد به جمع با شکوه مردم شهر خورزوق رفت و در سخنانی با اشاره به حضور پر شور مردم در شهرهای یاد شده ضمن تشکر و قدردانی از مردم هوشیار به خاطر این حضور با شکوه  گفت: این حضور پر شور مردم، جلوه ای از اقتدار ملی کشور عزیز ما ایران اسلامی است واین گزینه ای است که امروز ملت ایران روی میز گذاشت چرا که از ابتدای انقلاب تا کنون گزینه روی میز مردم ما همین گزینه هست.

ایشان با یاد آوری راهپیمایی های دوران انقلاب اسلامی افزود: آنهایی که سنشان اقتضا می کند یادشان هست همین راهپیمایی ها برگزار شد تا رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به زیر کشید و در دوران دفاع مقدس هم همین مردم بودند که داوطلبانه در دفاع از انقلاب اسلامی حضور پیدا کردند و کشور را نجات دادند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم به سخنان اخیر مقام معظم رهبری(مدظله) اشاره نمود و عنوان کرد: نظام سلطه ای که امروز در دنیا وجود دارد به دنبال دو قطبی کردن دنیا است. یعنی قطب سلطه پذیر و قطب سلطه گر، قطب مظلوم و قطب ظالم و این با منطق مذهب و دین ما سازگاری ندارد. منطق انقلاب اسلامی همان منطق سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) در سال ۶۱ هجری است که فرمودند ما زیر بار ظلم نمی رویم و به کسی نیز ظلم نمی کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تشریح مسائل سوریه، بهانه کردن مسائل هسته ای ایران توسط دشمنان را به جهت از دست دادن سلطه بر کشورمان دانست و خاطر نشان کرد: آنها به دنبال برگرداندن سلطه ای هستند که تا سال ۵۷ بر کشورمان داشتند و می خواهند ما را در ضعف نگه دارند و تمام تلاششان را خواهند کرد که یک بار دیگر به خیال خام خودشان ایران را به سال های قبل سال ۵۷ برگردانند.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نعمت ولایت و ولایت فقیه را برترین نعمت از طرف خداوند بیان کرد و ضمن سپاس داشت این نعمات بزرگ گفت: همه ما باید به دنبال تقویت ایمان نسل های بعدیمان باشیم تا با تقویت باورهای دینی آنها انقلاب را به آنها منتقل کنیم تا آنها حافظ این انقلاب و دستاوردهای آن باشند.

آقای حاجی حفظ وحدت و انسجام داخلی را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: دشمن به دنبال دو قطبی کردن کشور ماست و با هوشیاری شما مردم در انتخابات ۲۴ خرداد با شکست روبرو شد اما هنوز دست از کار نکشیده و ما باید در مذاکرات با ۱+۵ دچار این دو قطبی گری نشویم. مردم ما به دنبال عزت ملی، عزت انقلاب و حفظ استقلال کشور هستند و اگر انتقادی نیز دارند مسئولین بایستی گوش شنوا داشته باشند و بپذیرند.

ایشان با تأکید حمایت مردم از تیم مذاکره کننده گفت: مردم از تیم مذاکره کننده حمایت می کند تا آنها بتوانند با اقتدار وارد مذاکرات شوند البته مسئولین هم نباید مردم را نا محرم بدانند این دستاویزی است که دشمنان ما می خواهند. باید توافقات را در معرض مردم قرار دهیم  تا مردم در جریان تمامی امور قرار گیرند.

آقای حاجی در پایان ایستادگی، مقاوت و نگاه به ظرفیت ها و توانایی های داخلی را نجات بخش عنوان کرد و افزود: هیچ زمانی ایران اسلامی از امروز مقتدرتر نبوده و امروز از تمامی جهات قوی تر از گذشته هست و امروز ایران محبوب دل های مسلمانان سرتا سر جهان است. اگر کوچکترین اتفاقی در کشورمان بیفتد آنها بیشتر از ما نگران هستنند چون امیدشان به سمت شما و انقلاب اسلامی است و امروز آمریکا نسبت به ۳۵ سال گذشته منفور ترین دولت در اذهان ملل دنیاست و این کاری است که انقلاب اسلامی انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *