آخرین اخبار

حاجی در جمع هزاران نفری مردم دولت آباد: حضور گسترده امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین پشتوانه برای نظام است.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از حضور چند دقیقه ای در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شهرهای دستگرد، شاهین شهر و گز (به دلیل همزمانی) راهی دولت آباد شد تا به عنوان سخران این مراسم در جمع مردم این شهر ایراد سخن کند. ایشان در […]

اشتراک گذاری
24 بهمن 1392
کد مطلب : 12448

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پس از حضور چند دقیقه ای در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شهرهای دستگرد، شاهین شهر و گز (به دلیل همزمانی) راهی دولت آباد شد تا به عنوان سخران این مراسم در جمع مردم این شهر ایراد سخن کند.

ایشان در اجتماع هزاران نفری مردم دولت آباد و شهرها و روستاهای اطراف که در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۲شرکت کرده بودند ضمن تشکر از مردم همیشه در صحنه گفت: حضور گسترده امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین پشتوانه برای نظام است و چشم طمع دشمنان را برای همیشه کور کرد.

آقای حاجی به شرایط کنونی کشور و مذاکرات چند روز آینده با گروه ۱+۵ اشاره کرد و اظهار داشت: پشتوانه محکم بری تیم مذاکره کننده ایرانی امروز در معرض دید همگان قرار گرفت و انشاءالله در مذاکرات آتی از سر قوت و اقتدار با طرف غربی سخن گفته خواهد شد. البته زیاده خواهی استکبار تمام شدنی نیست اما ملت عزیز ایران زیر بار ظلم نخواهد رفت.

سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن دولت آباد توجه به سخنان اخیر مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرار داد و افزود: ایشان در بیانات ۱۹ بهمن ملت بزرگ ایران را به رصد هوشمندانه مذاکرات فراخواندند و ما هم بایستی ضمن حمایت از دولت، رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده در صورت بروز اشتباه تذکر لازم را بدهیم البته نکاتی در مذاکرات اخیر وجود دارد که بایستی به آن توجه شود از جمله اینکه ما نبایستی مردم خودمان را نا محرم بدانیم بلکه باید در این زمینه برایشان شفاف سازی کنیم تا با اعتماد بیشتری از مواضع مان حمایت کنند.

عضو هیأت رئیسه اصولگرایان مجلس نهم با تبیین شرایط قبل از انقلاب اضافه کرد: اگر ملت مجاهد ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب به مبارزه با رژیم ستم شاهی پرداختند به خاطر تزلزل و وابستگی رژیم طاغوت به ابر قدرت ها و امروز به برکت مجاهدت ها و ایثارگری های ملت غیور سرزمین مان نعمت بزرگی به نام استقلال و عدم وابستگی داریم و بایستی در راه حفظ آن از هیچ کوششی فرو گذار نکنیم و به همین منظور خطوط ترسیم شده نظام برای مذاکرات اخیر موضوع هسته ای است و سایر مسائل جایگاهی برای مذاکره با ۱+۵ ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *