آخرین اخبار

در جلسه علنی امروز مطرح شد حاجی‌دلیگانی: رای امروز تلفیق مخدوش بود/لاریجانی: پیگیری می‌کنیم

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخواردر مجلس کیفیت رای جلسه امروز کمیسیون تلفیق را مخدوش عنوان کرد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز (یکشنبه) خانه ملت طی تذکری مباحثی پیرامون جلسه امروز کمیسیون تلفیق مطرح کرد. وی با بیان اینکه کیفیت رای جلسه […]

اشتراک گذاری
20 بهمن 1392
کد مطلب : 12413

59546_orig

نماینده مردم شاهین‌شهر ومیمه/برخواردر مجلس کیفیت رای جلسه امروز کمیسیون تلفیق را مخدوش عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت عصر امروز (یکشنبه) خانه ملت طی تذکری مباحثی پیرامون جلسه امروز کمیسیون تلفیق مطرح کرد.

وی با بیان اینکه کیفیت رای جلسه امروز تلفیق مخدوش بود، گفت: پیشنهاد آقای توکلی در ابتدا رای نیاورد و طبق آیین‌نامه کمیسیون باید تجدید رای می‌شد و سپس سه چهارم آن را امضا کرده و اگر رای می‌آورد پیرامون آن رای‌گیری می‌کردند، اما این اقدامات انجام نشد.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس افزود: با سیستم قدیمی رای‌گیری صورت گرفت و رای نیاورد، رای مخفی با کاغذ انجام شد که آنگاه ۲۱ رای «بماند» و ۲۰ رای «نماند» بود که رای‌ها را مخدوش کردند.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به تذکر حاجی‌دلیگانی گفت: شبهه مطرح شده از سوی شما را پیگیری خواهیم کرد اما زمانی که آقای مصباحی‌مقدم رئیس کمیسیون می‌گوید تصویب شده است، ما آن را می‌پذیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *