آخرین اخبار

مجلس با حذف ۲۷۴ طرح مطالعاتی عمرانی از لایحه بودجه ۹۳ مخالفت کرد

حسینعلی حاجی دلیگانی نیز که به عنوان موافق پیشنهاد ابقاع جدول شماره ۲۰، گفت: اگر به این پروژه‌ها پول ندهند وجود آنها در این جدول بهتر از این است که این جدول حذف شود. اگر دولت با وجود نام این طرح‌ها مخالف بوده چرا آنها را در لایحه چاپ کرده و حالا بعد از ۴۵ […]

اشتراک گذاری
20 بهمن 1392
کد مطلب : 12406

58711_orig

حسینعلی حاجی دلیگانی نیز که به عنوان موافق پیشنهاد ابقاع جدول شماره ۲۰، گفت: اگر به این پروژه‌ها پول ندهند وجود آنها در این جدول بهتر از این است که این جدول حذف شود. اگر دولت با وجود نام این طرح‌ها مخالف بوده چرا آنها را در لایحه چاپ کرده و حالا بعد از ۴۵ روز بگوید که اشتباه کرده است.

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس ادامه داد: به نظر می‌رسد می‌خواهند بار حذف این جدول را به گردن مجلس بیندازند و این یعنی خودزنی مجلس نهم.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه تاکید کرد: سال آینده سال پایانی برنامه پنجم است و دولت می‌تواند بررسی کند تا هر کدام از این طرح‌ها که به اتمام نمی‌رسد را حذف کند. تخصیص پول در دست دولت است و هر طرحی که درست باشد اعتبار آن را می‌دهد و هر طرحی که مشکل داشته باشد را می‌تواند تخصیص ندهد.

وی در پایان تاکید کرد که حذف جدول شماره ۲۰ و ۲۷۴ پروژه عمرانی شهرستانی، مناطق محروم را به خطر می‌اندازد.

حسینعلی حاجی، نماینده مردم شاهین‌شهر در موافقت با بازگشت به لایحه دولت اظهار داشت: آقای توکلی مراجعه‌کننده‌ای در خصوص پروژه ها ندارد، اما ما در شهرستان‌ها مراجعه‌کننده داریم.

نماینده مردم شاهین‌شهر با بیان اینکه هیات رئیسه کمیسیون تلفیق به صورت غیرقانونی این ۳ جدول را از لایحه بودجه حذف کرد، گفت: آبروی نمایندگان در حوزه های انتخابیه و مناطق محروم در خطر است هر ۳ جدول باید بازگردد.

وی ادامه داد: می خواهند حذف این جداول را به گردن مجلس بیاندازند، این یعنی خودزنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *