آخرین اخبار

باید برای حل این مسایل فکر اساسی شود

    نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز از منظر دیگری به این مسئله نگاه کرد و گفت: مردم این موضوع را عنوان می کنند که چرا کسانی وضعیت معیشتی بهتری دارند مجاز به دریافت سبد کالا شده اند و کسانی درآمد کافی ندارند از دریافت آن محروم مانده اند. حاجی دلیگانی […]

اشتراک گذاری
20 بهمن 1392
کد مطلب : 12395

 

سبدکالا

 

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز از منظر دیگری به این مسئله نگاه کرد و گفت: مردم این موضوع را عنوان می کنند که چرا کسانی وضعیت معیشتی بهتری دارند مجاز به دریافت سبد کالا شده اند و کسانی درآمد کافی ندارند از دریافت آن محروم مانده اند.

حاجی دلیگانی دلخوری مردم را در مواردی به جا دانسته و با اشاره تماس های مکرر از سوی مردم اضافه کرد: مردم در پیامک‌های خود عنوان می‌کنند که چرا باید مالیات را ما بدهیم و سایرین سبد کالا دریافت کنند و فردی عنوان کرد که چرا با توزیع این سبد کالا آبروی مردم باید به خطر بیفتد.

وی همچنین دولت را موظف به پاسخگویی در رابطه با نحوه ی توزیع و لیست افراد مشمول این کالاها دانست و اظهار داشت: توزیع سبد کالا میان مردم به این شیوه موجب ایجاد اختلاف و چنددستگی میان مردم می‌شود و باید برای حل این مسایل فکر اساسی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *