آخرین اخبار

نماینده شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس: انتخاب مدیران اصفهان بر اساس شاخص اعتدال باشد

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر استاندار اصفهان بر اساس اعتدال حرکت کند، مردم پشتیبان او می‌شوند بنابراین استاندار باید مقابل تحمیل چهره‌های افراطی به وی مقاومت کند. حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون برخی انتصابات در استان اصفهان اظهار کرد: باید بگویم انتصابات […]

اشتراک گذاری
18 بهمن 1392
کد مطلب : 12382

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر استاندار اصفهان بر اساس اعتدال حرکت کند، مردم پشتیبان او می‌شوند بنابراین استاندار باید مقابل تحمیل چهره‌های افراطی به وی مقاومت کند.

حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون برخی انتصابات در استان اصفهان اظهار کرد: باید بگویم انتصابات دولت یازدهم در برخی موارد خوب بوده و در برخی از موارد تندروی‌هایی صورت گرفته است.

وی پیرامون فشار اهرم‌های فشار و گروه‌های سیاسی برای ورود برخی چهره‌ها به مدیریت استان تصریح کرد: من معتقدم برخی گروه‌های سیاسی درصدد ایجاد فشار هستند، اما انتظار ما از استاندار این است که ایستادگی کند و آنچه بر اساس اعتدال بوده را بپذیرد اما آنچه که فراتر از اعتدال بوده و افراط است را نپذیرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استان اصفهان تحمل افراط را ندارد و ضرورت دارد به این نکته مهم توجه شود.

وی بیان کرد: زرگرپور سالیان سال در اصفهان نبوده و شاید شناخت او نسبت به جریان‌های سیاسی استان در سال‌های اخیر کمتر باشد، بنابراین توصیه می‌کنم که تابع این فشارها نشود چرا که هرچقدر بر اساس اعتدال حرکت شود، مجموعه مردم نیز پشتیبان او بوده و می‌توانند که با چنین بستری کار خدمت‌رسانی خود در استان را به نحو بهتری انجام دهند.

حاجی درباره هدف گروه‌های فشار گفت: هدف آنها این است که از خود استاندار هم بگذرند و فراتر از ایشان بروند و به قدری فشار به ایشان بیاورند که یا خسته شده و کار را رها کرده و یا تسلیم آنها شود و با عبور از استاندار، به برنامه‌ها و اهدافی که در ذهنشان بوده برسند و یک جریان افراطی را در استان روی کار بیاورند و مراتب قدرت را در کشور بعد از استان تصاحب کند.

وی خاطرنشان کرد:‌این افراد و جریان‌ها توقفی ندارند و اگر استاندار یکی از خواسته‌های آنها را بپذیرد، باید همه آنها را بپذیرد و این جریانات که در استان محدود هستند، فشار را می‌آورند و اگر بدانند طرف آنها مستقل است، دست بر می‌دارند اما اگر همراهی ببینند، آنها گام‌های بلندتری به سمت خواسته‌هایی که دارند، می‌روند.

انتهای پیام/ ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *