آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با تسنیم جلسه غیرعلنی را تشریح کرد/ لاریجانی گفت که دولت نباید قوانین دائمی را در قالب لایحه بودجه ارائه کند

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی گفت: رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت کمتر پیشنهاد ارائه دهید. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی پیش از آغاز سیزدهمین جلسه علنی رسیدگی به لایحه […]

اشتراک گذاری
15 بهمن 1392
کد مطلب : 12358

لاریجانی

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی گفت: رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت کمتر پیشنهاد ارائه دهید.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه /برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسه غیرعلنی پیش از آغاز سیزدهمین جلسه علنی رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۳۹۳، گفت: پیش از آغاز جلسه علنی، رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان، گفت: پیشنهاداتی که می‌دانید رای نمی‌آورد، مطرح نکنید تا بودجه سریع‌تر پیش برود.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی با اشاره به پیشنهادات ارائه شده از آغاز رسیدگی به لایحه بودجه تاکنون گفت که از ۷۲۵ پیشنهاد ارائه شده و تاکنون تنها ۱۱ پیشنهاد رای آورده و منجر به نتیجه شده است و لذا از ارائه پیشنهادات غیرضروری خودداری کنید.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس خاطرنشان کرد: رئیس مجلس گفت که باید با دولت صحبت کنیم تا دیگر قوانین دائمی را در قالب لایحه بودجه ارائه نکند و آنها را به صورت لوایح جداگانه تقدیم مجلس کند تا موجب ثبات بیشتری در کشور شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *