آخرین اخبار

نفت خام با قیمت ٩۵ درصد فوب خلیج فارس به پالایشگاه ها عرضه می شود

شانا _ گروه مجلس و دولت: با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی نفت خام با قیمت ٩۵ درصد پایه (فوب) خلیج فارس به پالایشگاه ها عرضه می شود. به گزارش شانا به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان این که در جلسه امروز (١۴ بهمن) این […]

اشتراک گذاری
14 بهمن 1392
کد مطلب : 12353

ShowImage.aspx

شانا _ گروه مجلس و دولت: با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی نفت خام با قیمت ٩۵ درصد پایه (فوب) خلیج فارس به پالایشگاه ها عرضه می شود.

به گزارش شانا به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان این که در جلسه امروز (١۴ بهمن) این کمیسیون دو بند دیگر از بخش هزینه ای لایحه بودجه سال ١٣٩٣ کل کشور تصویب شد، گفت: براساس مصوبه این کمیسیون با پیشنهاد وزارتخانه های نفت و امور اقتصادی و دارایی با تصویب هیات وزیران، نفت خام به قیمت ٩۵ درصد پایه (فوب) خلیج فارس به پالایشگاه ها عرضه می شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی یادآور شد: براساس این مصوبه فرآورده های نفتی به قیمت پایه فوب خلیج فارس از پالایشگاه ها خریداری می شود.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس همچنین از اختصاص دو هزار و ۴٠٠ میلیارد تومان برای کمک به آبرسانی و تکمیل جاده روستاها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

حاجی دلیگامی یادآور شد: جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق مجلس از ساعت ۶:٣٠ دقیقه امروز آغاز و تا پیش از جلسه علنی مجلس ادامه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *