آخرین اخبار

در گفتگو با مهر مطرح شد؛ انتقاد از عزل و نصب ها در سازمان انرژی اتمی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از درخواست تعدادی از نمایندگان از ریاست مجلس برای گفتگو با رئیس سازمان انرژی هسته ای در خصوص عزل و نصب های اخیر خبر داد. حسینعلی حاجی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با انتقاد از عزل و نصب های  اخیر در سازمان انرژی اتمی گفت: لاریجانی […]

اشتراک گذاری
13 بهمن 1392
کد مطلب : 12316
IMG12550262
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از درخواست تعدادی از نمایندگان از ریاست مجلس برای گفتگو با رئیس سازمان انرژی هسته ای در خصوص عزل و نصب های اخیر خبر داد.

حسینعلی حاجی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر با انتقاد از عزل و نصب های  اخیر در سازمان انرژی اتمی گفت: لاریجانی به عنوان رئیس قوه مقننه باید مطالبات نمایندگان در این خصوص را پیگیری کند.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا افرادی که اختراعات و افتخارآفرینی های زیادی را در پرونده خود دارند امروز باید به جرم اختراع و ابداعات در حوزه انرژی هسته ای تنبیه شده و از مسئولیت ها کنار گذاشته شوند؟

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اوایل انقلاب نیز جریانی روی کار آمد که بچه های انقلاب را محاکمه می کرد که چرا علیه شاه شعار دادید حق نداشتید انقلاب کنید!

حاجی اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر نیز مواجه با چنین جریانی هستیم که برخی جریانهای فکری بچه هایی که خط شکن افتخارآفرینی ها در سازمان انرژی هسته ای بودند را به جرم تاسیس سایت فردو و نطنز محاکمه می کنند و آنها را از مسئولیت هایشان کنار می گذارند.

وی تاکید کرد: تعدادی از نمایندگان از ریاست مجلس درخواست کردند که از مسئولان سازمان انرژی هسته ای در خصوص عزل و نصب های اخیر توضیح بخواهد که آقای لاریجانی هم این درخواست را پذیرفت.

وی گفت: مسئول این حوادث اول آقای صالحی و بعد از آن هم شخص رئیس جمهور است.

نماینده مردم شاهین شهرومیمه/برخوار در پایان با بیان اینکه این مذاکرات و رایزنی ها میان ریاست مجلس و رئیس سازمان انرژی اتمی انجام شده گفت: از نتایج این مذاکرات اطلاعی نداریم.

در پی عزل و نصب های اخیر در سازمان انرژی اتمی کمیسیون امنیت ملی تصمیم گرفت کمیته ای برای نظارت بر اجرای قرارداد ژنو تشکیل دهد که مسئولیت اصلی این کمیته نظارت بر سازمان انرژی هسته ای و اقدامات این سازمان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *