آخرین اخبار

عضو کمیسیون تلفیق مجلس: اقتصاد مقاومتی از بودجه جا ماند

اعمال تحریم های گوناگون نظریه را توسط رهبر معظم انقلاب طرح کرد که در صورت اجرایی شدن هیچ تحریمی نمی تواند اقتصاد کشور را متزلزل کند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از صاحب نیوز، اقتصاد مقاومتی که در مجمع تشخیص مصلحت در حال بررسی است گویا هنوز به مرحله اجرا نرسیده است […]

اشتراک گذاری
12 بهمن 1392
کد مطلب : 12311

_41517

اعمال تحریم های گوناگون نظریه را توسط رهبر معظم انقلاب طرح کرد که در صورت اجرایی شدن هیچ تحریمی نمی تواند اقتصاد کشور را متزلزل کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از صاحب نیوز، اقتصاد مقاومتی که در مجمع تشخیص مصلحت در حال بررسی است گویا هنوز به مرحله اجرا نرسیده است واز اجرای آن در بودجه سال اینده نیز خبری از آن نیست.

این در حالیست که علی رغم اجرای تدریجی توافقنامه ژنو، وزیر خارجه آمریکا در سفر اخیرش به خاور میانه از حضور آنها در اقتصاد ایران ابراز نارضایتی کرده وبه انها اعلام کرده که برای سرمایه گذاری در ایران نباید عجله کرد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس به خبرنگار اقتصادی صاحب نیوز گفت: در این کمیسیون طرح تبصره۲۲ برای اقتصاد مقاومتی داده شده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی ادامه داد: در این طرح مقرر شده است که باید برای سرمایه گذاران داخلی، خارجی ومردم بستری فراهم شود که ۱۰۰ میلیارد دلار در صنایع زیر ساختی کشور از جمله گاز، آب و برق سرمایه گذاری شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه/برخوار در مجلس افزود: بدین ترتیب تحریم ها نمی تواند اقتصاد ایران را در هم بشکند.

وی البته ابراز نگرانی کرد که برای بررسی طرح هدفمندی یارانه ها در کمیسیون تلفیق امکان برسی این طرح در مدت زمان اندک باقی مانده فراهم نشود که گویا چنین اتفاقی افتاد واقتصاد مقاومتی از بودجه ۹۳ جاماند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *