آخرین اخبار

آقای حاجی: عدم وجود درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان برخوار غیر قابل قبول است

ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ پیرو قرار قبلی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار آقای دکتر اعتصام پور ضمن خیر مقدم به آقای حاجی گفت: حسب دستور جنابعالی روز گذشته […]

اشتراک گذاری
12 بهمن 1392
کد مطلب : 12300

IMG_7023 copy

ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ پیرو قرار قبلی نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای دکتر اعتصام پور ضمن خیر مقدم به آقای حاجی گفت: حسب دستور جنابعالی روز گذشته از دو شهرستان شما بازدید کردم و در جریان مسائل درمانی درمانگاه های تحت پوشش سازمان قرار گرفتم.

ایشان در ادامه افزود: با نظر شما مبنی بر ارتقاء درمانگاه شاهین شهر کاملاً موافقم و اقدامات لازم را جهت راه اندازی پلی کلینیک تخصصی انجام خواهیم داد. همچنین بیماران مراجعه کننده، مخصوصاً مبتلایان به دیابت را در این مرکز شناسنامه دار خواهیم کرد و خدمات لازم را به آنها ارائه می کنیم.

مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان در خصوص درمانگاه گز گفت: آمادگی داریم پس از واگذاری زمین به سازمان از سوی شورای اسلامی گز، احداث و راه اندازی درمانگاه را با توجه به موافقت هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان انجام دهیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از حسن نیت آقای دکتر اعتصام پور و بازدید میدانی از وضعیت درمانگاه های موجود دو شهرستان افزود: عدم وجود درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرستان برخوار غیر قابل قبول است در همین راستا و پیرو پیگیری های قبلی و صورتجلسه ۹/۵/۱۳۹۲ در خصوص راه اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان برخوار بحمدلله استقرار پرسنل و خدمت رسانی به مراجعین مهیاست.

وی ادامه داد: امیدواریم با نظر مساعد سازمان، زمینی را که شورای محترم اسلامی شهردولت آباد برای احداث ساختمان درمانگاه در نظر گرفته اند تحویل بگیرید و هر چه زودتر شروع به ساخت و ساز کنید.

در این جلسه معاونین آقای دکتر اعتصام پور، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد نیز حضور داشتند.

IMG_7029 copy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *