آخرین اخبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد: جلسه ‌فوق‌العاده تلفیق، فردا برای تعیین نرخ خوراک پتروشیمی

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی و تصمیم گیری درباره نرخ خوراک پتروشیمی ها فردا در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۳ کل کشور، نمایندگان مجلس روز پنج شنبه بندی از لایحه بودجه که مربوط به سهم […]

اشتراک گذاری
11 بهمن 1392
کد مطلب : 12291

13920322103828489684853

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی و تصمیم گیری درباره نرخ خوراک پتروشیمی ها فردا در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۳ کل کشور، نمایندگان مجلس روز پنج شنبه بندی از لایحه بودجه که مربوط به سهم دولت از بهای خوراک پالایشگاه ها و پتروشیمی ها بود را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ارجاع دادند.
در این جلسه پاراگراف اول جزء ۳ بند الف تبصره ۲ لایحه بودجه نیز برای بررسی و اصلاح به کمیسیون تلفیق ارجاع داده شد که قرار است در کمیسیون تلفیق این دو بند بار دیگر مورد بررسی و اصلاح قرار گرفته و دوباره به صحن علنی ارائه شود.
در این رابطه حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در مورد برگشت موضوع تعیین نرخ خوراک پالایشگاه ها و پتروشیمی ها به کمیسیون تلفیق گفت: اختلاف نظر نمایندگان مجلس در صحن علنی در مورد دو مصوبه مربوط به قیمت مواد اولیه پتروشیمی ها بود که کمیسیون تلفیق برای بررسی و اصلاح این دو بند، فردا(شنبه) تشکیل جلسه می دهد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس افزود: در این خصوص باید تصمیمی گرفته شود تا هم رعایت بیت الملل شود و هم شرایط برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت پتروشیمی فراهم گردد.
به گفته نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس، نمایندگان سعی خواهند کرد با تعیین نرخی منطقی برای خوراک پتروشیمی شرایطی را فراهم کنند تا کشور از خام فروشی فرآورده های نفتی به سمت فرآوری و تولید محصولات پتروشیمی برود.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *