آخرین اخبار

شرکت آقای حاجی در اولین نمازجمعه شهرکمشچه

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اولین نماز جمعه شهر کمشچه که جمعه ۱۳۹۲/۱۱/۴برگزار شد شرکت کرد. آقای حاجی ضمن تشکر از کسانی که در بر پایی نماز جمعه تلاش کردند به خصوص حجت الاسلام و المسلمین صالحیان به امام جمعه شهر کمشچه حجت الاسلام […]

اشتراک گذاری
05 بهمن 1392
کد مطلب : 12167

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در اولین نماز جمعه شهر کمشچه که جمعه ۱۳۹۲/۱۱/۴برگزار شد شرکت کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر از کسانی که در بر پایی نماز جمعه تلاش کردند به خصوص حجت الاسلام و المسلمین صالحیان به امام جمعه شهر کمشچه حجت الاسلام حق شناس تبریک گفت.

ایشان با اهداء برگزاری این نماز جمعه به روح پر فتوح ۲۵ شهید بزرگوار این شهر از استقبال مردم خوب این شهر و مردم شهر ها و روستاهای اطراف تشکر کرد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با تأکید بر اینکه نماز جمعه مرکز فرهنگ و امام جمعه مسئول انقلاب در شهر و منطقه است افزود: خدمات نماز جمعه در ادامه دادن راه شهدا و انقلاب قابل ملاحظه است و حمایت مراکز نماز جمعه در دفاع مقدس مثال زدنی است.

آقای حاجی نقش نماز جمعه در افشاء توطئه ها علیه نظام را برجسته دانست و ضمن تأکید اینکه همه با هم قدردان نماز جمعه باشیم از مردم شهید پرور خواست همین گونه پر شور در همه هفته ها حضور فعالی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *