آخرین اخبار

حاجی در گز: بر اساس قول مدیران اجرایی مشکل ۳۰ ساله کمبود آب در شهر گز تا قبل از تابستان آینده مرتفع خواهد شد.

امروز شنبه ۲۸/۱۰/۹۲ موعد اذان صبح است. نماز صبح را می خوانیم تا به قرارمان یعنی ۶ بامداد در حبیب آباد برسیم. هوا الحمدلله برفی و مردم منطقه مشمول رحمت الهی هستند. قرار است آخرین رایزنی ها برای افتتاح دانشکده کشاورزی حبیب آباد در جلسه ای با مسئولین مربوطه انجام شود. ساعت ۷:۳۰ به محل […]

اشتراک گذاری
01 بهمن 1392
کد مطلب : 12062

امروز شنبه ۲۸/۱۰/۹۲ موعد اذان صبح است. نماز صبح را می خوانیم تا به قرارمان یعنی ۶ بامداد در حبیب آباد برسیم. هوا الحمدلله برفی و مردم منطقه مشمول رحمت الهی هستند. قرار است آخرین رایزنی ها برای افتتاح دانشکده کشاورزی حبیب آباد در جلسه ای با مسئولین مربوطه انجام شود.

ساعت ۷:۳۰ به محل قرارمان برای کلنگ زنی پروژه های خیرین مدرسه ساز شهرستان برخوار می رویم. به همت آقای بابایی مدیر آموزش و پرورش برخوار به اندازه چندین دهه گذشته خیرین آماده ساخت فضاهای آموزشی در برخوار شده اند.

رحمت الهی در حال باریدن است به همراه مدیر کل مشارکت های وزارت آموزش و پرورش و مسئولین استانی و محلی کاملاً خیس شده ایم و همچنان در شهرها و روستاها پروژه های خیر ساز کلنگ زنی و وارد عملیات اجرایی می شوند. همه خوشحالند چرا که در سال های اخیر به علت مشکلات بودجه، دولت عملاً قادر به ساخت فضای آموزشی نیست از طرفی شهرستان برخوار رتبه اول فرسودگی و کمبود فضای آموزشی را در استان داراست.

همایش خیرین مدرسه ساز برخوار در تالار گل گندم برگزار می شود و بلافاصله عازم شهر گز جهت کلنگ زنی مدرسه سلیمی (خیر ساز) می شویم و از انجا به شاهین شهر و فضای آموزشی محله میلاد.

به سالن همایش های آموزش و پرورش شاهین شهر می رویم و از آنجا به منظور رفع اختلافات مرزی شهرداری های دولت آباد و خورزوق با شهرداری اصفهان به دیدار آقای مصور (مدیر شهرداری منطقه ۷) می رویم و پس از برگزاری جلسه راهی گز می شویم تا در مسجد انقلاب اسلامی این شهر همنشین مردم با شیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با عرض تبریک ماه ربیع الاول و میلاد پر خیر و برکت پیامبر اعظم(ص) و رئیس مذهب حقه جعفری به تشریح وظایف نماینده و گزارشی از عملکرد ۲۰ ماهه خود پرداخت.

ایشان قانونگذاری و نظارت را دو وظیفه اصلی نماینده مردم در مجلس توصیف کرد و افزود: در جهت حمایت از مردم محروم سعی در پیشنهاد و تصویب قانون داشته ام و هم از تمام ظرفیت های قانونی برای نظارت بر اجرا آنجایی که پای نفع مردم در میان است بهره برده ام و در این راه کوتاهی نخواهم کرد.

آقای حاجی به مشکلات مختلف شهر گز اشاره ای داشت و گفت: مشکل آب و فاضلاب از مشکلات زیر ساختی اساسی این شهر است و با همت تمام پای حل شدن ان ایستاده ام. در همین خصوص برای اولین بار حل این مشکلات در بودجه سالیانه کشور دارای ردیف شد و برای حل موضوع آب یک شرکت آمادگی اجرای باقیمانده خط ۶۰۰ را دارد و انشاءاله بر اساس قول مدیران آب و فاضلاب استان، اجرای این خط که مشکل کمبود آب منطقه را حل خواهد کرد تا تابستان آینده تمام خواهد شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان به سئوالات حضار پاسخ گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *