آخرین اخبار

آقای حاجی: اگر بخواهیم متکی به بودجه دولتی برای ایجاد فضای آموزشی باشیم تا ۵۰ سال آینده نیز قادر به تکمیل و تجهیز مدارس نیستیم.

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شنبه ۲۸/۱۰/۱۳۹۲ در مراسم کلنگ زنی مدارس خیر ساز شهرستان برخوار و شهرهای شاهین شهر و گز شرکت کرد. ساعت ۷:۳۰ اولین برنامه کلنگ زنی در شهرستان برخوار بود جایی که برای اولین بار تعداد خیرین مدرسه ساز گرد هم […]

اشتراک گذاری
01 بهمن 1392
کد مطلب : 12045

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی شنبه ۲۸/۱۰/۱۳۹۲ در مراسم کلنگ زنی مدارس خیر ساز شهرستان برخوار و شهرهای شاهین شهر و گز شرکت کرد.

ساعت ۷:۳۰ اولین برنامه کلنگ زنی در شهرستان برخوار بود جایی که برای اولین بار تعداد خیرین مدرسه ساز گرد هم آمده آن به اندازه ۷۰ سال گذشته این شهرستان بود، افرادی که از سرمایه خود برای آموزش آینده سازان مرز بومشان می گذرند و با این کار برکتی مضاعف به زندگیشان می بخشند و آن هم در هنگامی که خداوند نیز بارش رحمت خود را بر اهالی این شهرستان نازل کرده و مردم و کشاورزان چشم به راه را با سفید پوش کردن منطقه خوشحال کرده است. برفی که مدت ها بود مردم این منطقه منتظر آن بودند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۳ مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن قدردانی از خیرین محترم به تشریح بودجه ۹۳ و همچنین بودجه اختصاص یافته به آموزش و پرورش پرداخت و گفت: اگر بخواهیم متکی به بودجه دولتی برای ایجاد فضای آموزشی باشیم تا ۵۰ سال آینده نیز قادر به تکمیل و تجهیز مدارس نیستیم.

آقای حاجی با یادآوری ۱۱ مدرسه کلنگ زده شده توسط خیرین مدرسه ساز شهرستان برخوار و با تأکید اینکه هر کجا که خیرین وارد شوند کار با ارزشی انجام می شود از رئیس محترم جمهور و وزیر محترم آموزش و پرورش خواست جهت افتتاح این مدارس توجه بیشتری داشته باشند.

مراسم کلنگ زنی واحد آموزشی شهر گز و کلنگ زنی نماز خانه هنرستان آل یاسین شهرک میلاد شاهین شهر و همچنین جلسه بررسی مشکلات فضاهای آموزشی منطقه شاهین شهر برنامه های بعدی بود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس نهم پس از قرار گرفت پشت تریبون به جای سخنرانی با ابتکار عمل خود پیشنهاد داد با توجه به اینکه مشکلات فضاهای آموزشی منطقه شاهین شهر نسبت به شهرستان برخوار متفاوت است و در این شهرستان فضاهای نیمه تمام زیادی داریم که باید هر چه زودتر این فضاها را به اتمام برسانیم از ۱۴ طرح نیمه تمام، ۵ پروژه را خیرین به اتمام برسانند و ۵ پروژه را نیز سازمان نوسازی مدارس کشور و همچنین ۴ پروژه دیگر نیز تبدل به احسن شود که مورد تأیید همگان از جمله آقای جعفری مدیر کل امور مشارکت های وزارت آموزش و پرورش که به دعوت آقای حاجی به حوزه انتخابیه ایشان آمده بود قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *