آخرین اخبار

آقای حاجی قانع نشد وزیر نیرو به صحن علنی احضار شد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خبرنگار صاحب نیوز گفت: وزیر نیرو برای ارایه توضیح راجع به اظهار نظر اخیرش پیرامون بهشت آباد به صحن علنی مجلس احضار می شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از صاحب نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه وزیر نیرو از تغییر نحوه انتقال آب […]

اشتراک گذاری
30 دی 1392
کد مطلب : 12040

uvs131225-040 copy

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خبرنگار صاحب نیوز گفت: وزیر نیرو برای ارایه توضیح راجع به اظهار نظر اخیرش پیرامون بهشت آباد به صحن علنی مجلس احضار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از صاحب نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه وزیر نیرو از تغییر نحوه انتقال آب به اصفهان اظهار نظر کرده است، تصریح کرد: ایشان طی سخنانی از تغییر نحوه انتقال آب توسط بهشت آباد به یزد، کرمان و اصفهان سخن گفته که غیر کارشناسی است.

وی ادامه داد :به گفته وزیر نیرو باید انتقال آب از بهشت به صورت چند خط لوله مجزا باشد که به ضرر مصالح ملی است.

نماینده مردم   شاهین شهر ومیمه /برخوار در مجلس شورای ا سلامی افزود: ایشان هفته گذشته به جلسه کمیسیون احضار شد که من با طرح از ایشان مساله را جویا شده اما قانع نشدم.

وی ادامه داد: به همین دلیل وزیر نیرو باید در صحن علنی حاضر شده و توضیح دهد که که چرا تابع فشار افرادی شده است که از طرح کارشناسی شده ۱۲ساله وزارت نیرو عدول می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *