آخرین اخبار

فضا سازی منفی علیه اصفهان ادامه دارد؛ نگاه غضبناک مجلس به اصفهان در بودجه۹۳

به علت فضا سازی منفی که علیه اصفهان در مجلس انجام شده است، پیشنهادات نمایندگان استان درباره بهبود وضعیت بودجه اصفهان با مخالفت شدید سایر نمایندگان مواجه می شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از صاحب نیوز، عضو کمیسیون تلفیق بودجه با بیان مطلب فوق گفت: این وضعیت به حدی است که […]

اشتراک گذاری
28 دی 1392
کد مطلب : 12029

به علت فضا سازی منفی که علیه اصفهان در مجلس انجام شده است، پیشنهادات نمایندگان استان درباره بهبود وضعیت بودجه اصفهان با مخالفت شدید سایر نمایندگان مواجه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از صاحب نیوز، عضو کمیسیون تلفیق بودجه با بیان مطلب فوق گفت: این وضعیت به حدی است که اگر نماینگان اصفهان پیرامون طرحی ملی صحبت کنند باز هم مخالفت سایر نمایندگان را در پی خواهد داشت.

حسینعلی حاجی دلیگانی در پاسخ به این پرسش که چگونه می توان این نگاه را تغییر داد و حق اصفهان را در بودجه های سالیانه استیفا کرد اظهار داشت: نمایندگان اصفهانی عضو کمیسیون تلفیق تمام تلاش خود را برای رفع این معضل انجام می دهند.

وی افزود: باید حساسیت ها را نسبت به اصفهان کاهش داد که بخشی از ان به انجام رسیده است اما هنوز جای کار دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه بهارستان با اشاره به لزوم بازتعریف شدن شاخص های برخورداری برای نمایندگان تصریح کرد: یکی از راهکارها برای برون رفت از این مشکل، بازتعریف شاخص های برخرداری و عدم برخورداری و محرومیت برای مجلس است که اگر این امر محقق شود سایرین متوجه می شوند که اصفهان، برخوردار نیست.

نماینده مردم   شاهین شهر    برخوا ر و میمه در مجلس شورای  اسلامی تاکیدکرد: در کمیسیون تلفیق سعی داریم که نه تنها حق اصفهان بلکه حق سایر استان هایی که در بودجه سال آینده مظلوم واقع شده اند را باز گردانیم اما در این میان کار برای اصفهان بسیار دشوار است.

وی ادامه داد: سایر اعضای کمیسیون تلفیق در برابر نمایندگان استان مقاومت نشان می دهند.

به گزارش صاحب نیوز، اصفهان پس از تهران بالاترین میزان پرداخت مالیات را دارد که پس از واریز شدن به خزانه دولت برای آبادانی سایر استانها هزینه می شود اما از لحاظ تخصیص بودجه دولتی در ردیف آخرین استان ها قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *