آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌و‌گو فارس: مخالف ایجاد گورستان عمومی در شاهین‌شهر هستیم

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: ایجاد گورستان عمومی در زمین‌های شمال غرب شاهین‌شهر تبعات روحی و روانی به دنبال دارد که ما با این مسئله مخالف هستیم. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت، ولادت باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و […]

اشتراک گذاری
25 دی 1392
کد مطلب : 12008

گورستان

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: ایجاد گورستان عمومی در زمین‌های شمال غرب شاهین‌شهر تبعات روحی و روانی به دنبال دارد که ما با این مسئله مخالف هستیم.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت، ولادت باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) پیرامون فرا رسیدن این هفته، اظهار کرد: اسلام مظهر مهربانی و وحدت بوده و پیامبر اکرم (ص) نیز رهبری آن را بر عهده داشته است.

وی با بیان اینکه شیعه و سنی با همدیگر برادرند، بیان کرد: اگر در کتب اهل سنت مطالعه شود متوجه خواهیم شد، ارادت آنان به اهل‌بیت (ع) به ‌ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت عبدالله‌الحسین (ع) بسیار زیاد است.

عضو فراکسیون اکثریت اصولگرایان با بیان اینکه امت اسلامی باید پیام رسول‌الله که عبارت از دعوت به توحید، یگانگی و مبارزه با مظاهر شرک است را با صداقت و امانت دریافت و برای برپایی مدینه فاضله تلاش کنیم، ادامه داد: حساب وهابیت و تکفیری‌ها از اهل تسنن جداست چرا که در سایه وحدت است که می‌توانیم در مقابل توطئه‌های دشمنان مقاومت کنیم.

وی با بیان اینکه بایستی نسبت به توطئه و برنامه‌های دشمنان علیه جهان اسلام تیزهوش باشیم، خاطرنشان کرد: باید همه مسلمانان به ریسمان الهی چنگ زنند و از ایجاد تفرقه پرهیز نمایند و بر اساس محور اسلام حرکت کنند.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه در پرتو اختلافات امت اسلامی، کشورهای مسلمان با مصیبت‌های دردناکی روبه‌رو هستند، درحالی‌که اسلام تصویر جامع رحمت و مهربانی را ارائه می‌دهد، تصریح کرد: مظهر ایجاد وحدت امروزه در جامعه اسلام مقام معظم رهبری است.

*اعتراض خود را به وزیر کشاورزی در مورد گورستان عمومی شاهین‌شهر اعلام کردیم

نماینده شاهین‌شهر، میمه و بر خوار با اشاره به طرح گورستان عمومی شمال اصفهان، اظهار کرد: مبنای این طرح بر آن بود که یک هزار و ۷۲۳ هکتار از زمین‌های شمال غرب واقع در شهرستان شاهین‌شهر را برای ایجاد گورستان عمومی به این موضوع اختصاص دهند که من به آن اعتراض کردم.

وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی برای ایجاد گورستان عمومی زمین‌هایی را اختصاص داده بود، متذکر شد: ما اعتراض خود را به این عمل وزیر محترم جهاد کشاورزی جهت ایجاد گورستان عمومی در شاهین‌شهر که تبعات روحی و روانی خاصی را به دنبال دارد، اعلام کردیم.

انتهای پیام/۶۳۰۲۳/ل۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *