آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی به فارس خبر داد: تصویب افزایش مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌کرد آن برای بیمه سلامت روستاییان در کمیسیون تلفیق

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۳ گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق مالیات بر ارزش افزوده در بودجه ۹۳ یک درصد بیشتر و درآمد حاصل از آن صرف بیمه سلامت ساکنان روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۰۰۰۰ نفر شود. حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی […]

اشتراک گذاری
23 دی 1392
کد مطلب : 11959

تلفیق1

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۳ گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق مالیات بر ارزش افزوده در بودجه ۹۳ یک درصد بیشتر و درآمد حاصل از آن صرف بیمه سلامت ساکنان روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۰۰۰۰ نفر شود.

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق گفت: اعضای کمیسیون تلفیق امروز به پیشنهادی رأی دادند که  بر اساس آن یک درصد به ۷ درصد میزان مالیات بر ارزش افزوده اضافه شود و درامد حاصل از آن صرف ایجاد بیمه سلامت برای روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۰۰۰۰ نفر شود.

وی افزود: پیشبینی می‌شود که درامده حاصل از این افزایش میزان مالیات ۳ هزار میلیارد تومان شود که بناست این میزان هزینه بیمه سلامت ۲۲ میلیون نفر در روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۰هزار نفر را تأمین کند.

انتهای پیام/

یک پاسخ به “حاجی‌دلیگانی به فارس خبر داد: تصویب افزایش مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌کرد آن برای بیمه سلامت روستاییان در کمیسیون تلفیق”

  1. طاهری گفت:

    با سلام
    اخبار جدیدتان کار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *