آخرین اخبار

دیداربا رئیس سازمان نظام پزشکی کشور

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ساعت ۱۱ با رئیس سازمان نظام پزشکی کشور دیدار کرد. آقای حاجی ضمن تشکر از آقای دکتر زالی جهت تشکیل جلسه، ساختار تازه تشکیل شده این سازمان در شهرستان برخوار که از شهرستان شاهین شهر و میمه جدا شده را […]

اشتراک گذاری
21 دی 1392
کد مطلب : 11920

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ساعت ۱۱ با رئیس سازمان نظام پزشکی کشور دیدار کرد.

آقای حاجی ضمن تشکر از آقای دکتر زالی جهت تشکیل جلسه، ساختار تازه تشکیل شده این سازمان در شهرستان برخوار که از شهرستان شاهین شهر و میمه جدا شده را تشریح و خواستار توجه ویژه جهت رسیدن به نقطه ایده آل وبرداشتن گامهایی درجهت رفع مشکلات مردم شد.

رئیس سازمان نظام پزشکی کشور ضمن تشکر از آقای حاجی گفت: دید وسیع شما مثال زدنی و قابل تقدیر است و می تواند الگویی برای شهرستان های دیگر باشد البته با توجه به عضویت در کمیسیون تلفیق از شما انتظارداریم پیگیر مسائل و مشکلات جامعه پزشکی باشید.

دراین جلسه که آقای دکتر حق شناس رییس نظام پزشکی برخوارنیز حضورداشت، دکتر زالی جهت رفع مشکلات فراروی سازمان نظام پزشکی شهرستان برخوار قول مساعد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *