آخرین اخبار

نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس: دعوت برای سفر جک استراو به ایران اشتباه بزرگ است

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: دعوت از جک استراو برای حضور در ایران یک اشتباه بزرگ و سادگی محض برخی افراد است. حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون دیدار هیئت پارلمانی اروپا با فتنه‌گران اظهار کرد: بعد از توافق هسته‌ای اولیه ایران و کشورهای گروه ۱+۵، تحریم‌های جدید […]

اشتراک گذاری
16 دی 1392
کد مطلب : 11831

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس گفت: دعوت از جک استراو برای حضور در ایران یک اشتباه بزرگ و سادگی محض برخی افراد است.

حسینعلی حاجی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون دیدار هیئت پارلمانی اروپا با فتنه‌گران اظهار کرد: بعد از توافق هسته‌ای اولیه ایران و کشورهای گروه ۱+۵، تحریم‌های جدید وضع شد و همین مسئله آبروی غرب را در میان افکار عمومی جهان از میان برد.

وی با بیان این که مردم کل جهان متوجه دروغ‌گویی غرب در توافق هسته‌ای شدند، تصریح کرد: غرب برای سرپوش گذاشتن این بی‌آبرویی، فریب اذهان عمومی را دنبال کرد و در ادامه این راه، حرکت سخیف و دزدانه دیدار با محکومین فتنه در داخل کشور را انجام داد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: این افتضاح غرب علاوه بر انحراف افکار عمومی از وضع تحریم‌های جدید علیه ملت ایران، ایجاد اختلاف میان مسئولان کشور را دنبال می‌کرد که در این بخش نیز غرب شکست خورد.

وی بیان کرد: در عین حال کسانی که در داخل مجلس شورای اسلامی و وزارت امور خارجه مرتکب چنین اشتباه بزرگی شدند باید در قبال مردم ایران پاسخگو باشند و به سولات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جواب دهند.

حاجی به خبرهای منتشرشده درباره سفر وزیر امور خارجه پیشین بریتانیا اشاره و بیان کرد: دعوت و برنامه‌ریزی برای سفر جک استراو به ایران درست نیست و این مسئله یک سادگی محض است.

وی با بیان این‌که دعوت از استراو یک اشتباه بزرگ است، افزود: باید جمله معرف امام خمینی(ره) درباره انگلیس برای تمام جوانان مطرح شود که بر مبنی آن امام خمینی‌(ره) بیان کردند که آمریکا از شوروی بدتر و شوروی نیز از آمریکا بدتر و در این بین انگلیس در میان تمام استعمارگران نقش به مراتب بدتری دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *