آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌‌وگو با فارس: جلسه فراکسیون اصولگرایان برای بررسی بودجه سال ۹۳ سه‌شنبه برگزار می‌شود

عضو هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مقرر کرد تا جلسه‌ای میان اعضای فراکسیون که در کمیسیون تلفیق عضویت دارند و اعضای شورای مرکزی به منظور تجزیه‌ و‌ تحلیل بودجه سال ۹۳ برگزار شود. حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به […]

اشتراک گذاری
15 دی 1392
کد مطلب : 11813

عضو هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان گفت: هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مقرر کرد تا جلسه‌ای میان اعضای فراکسیون که در کمیسیون تلفیق عضویت دارند و اعضای شورای مرکزی به منظور تجزیه‌ و‌ تحلیل بودجه سال ۹۳ برگزار شود.

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهرومیمه/برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: با توجه به اهمیت بودجه سال ۹۳ در جلسه امروز فراکسیون اصولگرایان مقرر شد تا جلسه‌ای میان شورای مرکزی فراکسیون و آن تعداد از اعضای فراکسیون که در کمیسیون تلفیق عضویت دارند روز سه‌شنبه هفته جاری برگذار شود.

وی افزود: در جلسه روز سه‌شنبه تحلیلی از نقاط ضعف و قوت بودجه سال ۹۳ ارائه می‌شود و بخش‌هایی که ضرورت دارد تا بیشتر مورد توجه قرار گیرد مشخص شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *