آخرین اخبار

آقای حاجی در مراسم تشییع شهدای گمنام: ۱۲ دیماه بعنوان روزی تاریخی برای شهر گز ماندگار شد .

آخر ماه صفر سالروز شهادت امام علی ابن موسی الرضا (ع) ، مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهر گز برخوار دو شهید گمنام را تشییع و از مقام شامخ آنها تجلیل کردند. در این مراسم که اقشار مختلف مردم ، خانواده معظم شهیدان ،ایثارگران و جمعی از مسئولین (امام جمعه ،فرماندار ، رئیس […]

اشتراک گذاری
14 دی 1392
کد مطلب : 11806

آخر ماه صفر سالروز شهادت امام علی ابن موسی الرضا (ع) ، مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهر گز برخوار دو شهید گمنام را تشییع و از مقام شامخ آنها تجلیل کردند.

در این مراسم که اقشار مختلف مردم ، خانواده معظم شهیدان ،ایثارگران و جمعی از مسئولین (امام جمعه ،فرماندار ، رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان،بخشدار مرکزی و …) حضور داشتند، نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با تقدیر از حضور حماسی اهالی گز گفت : آفرین بر غیرت و همت شما ،آفرین بر شما که در صحنه بودن خود را یکبار دیگر به اثبات رساندید ،آفرین بر این حضور با شکوه شما ؛امروز بعنوان روزی تاریخی برای شهر گز ماندگار شد .

آقای حاجی در اجتماع عظیم مردم گز افزود : اگر در تاریخ ۲۰۰ سال اخیر در تنها جنگی که یک وجب از خاک مقدس کشورمان جدا نشد پیروز شدیم به برکت این شهدای عزیز و جانفشانی ایثارگران است . اگر در هوای آرامش کشورمان تنفس می کنیم بخاطر این دو شهید بزرگوار ، ۱۲۰ شهید شهر گز و همه شهدای عظیم الشأن دفاع مقدس است. پیام این شهدا به ما حمایت از ولی فقیه و زیر بار ذلت نرفتن است.

وی در پایان به مسائل مطرح شده در خصوص جانمایی مزار شهدا اشاره کرد و افزود : امیدواریم با ساخت مرقدی در خور شأن این شهدای عزیز ، این محل بعنوان پایگاهی معنوی زیارتگاه مردم و مأمنی برای استعانت از آنها شود.       

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *