آخرین اخبار

دیدار با مدیر عامل جدید صندوق مهر امام رضا(ع) استان اصفهان

مدیر عامل جدید صندوق مهر امام رضا(ع) استان اصفهان روز شنبه ۷/۱۰/۱۳۹۲ ساعت ۱۴ به دعوت آقای حاجی با حضور در شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در جلسه ای مسائل و موضوعات مربوطه را بررسی کرد. آقای شهرکی ضمن اظهار خرسندی از حضور در منطقه گفت: به دنبال تماس آقای حاجی‏‏، اولین […]

اشتراک گذاری
14 دی 1392
کد مطلب : 11801

مدیر عامل جدید صندوق مهر امام رضا(ع) استان اصفهان روز شنبه ۷/۱۰/۱۳۹۲ ساعت ۱۴ به دعوت آقای حاجی با حضور در شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در جلسه ای مسائل و موضوعات مربوطه را بررسی کرد.

آقای شهرکی ضمن اظهار خرسندی از حضور در منطقه گفت: به دنبال تماس آقای حاجی‏‏، اولین نقطه ای را که برای سفر انتخاب کردیم شهرستان شما بود. بنده تعریف آقای حاجی را زیاد شنیده ام و امیدوارم با کمک ایشان بتوانم جایگاه واقعی صندوق را در شهرستان شما به حدّی برسانیم که دیگر کسی نباشد مراجعه داشته باشد ولی از وام قرض الحسنه استفاده نکند.

در این جلسه که عیناً ساعت ۱۵:۳۰ در فرمانداری برخوار نیز انجام شد در مورد میزان اعتبارات تخصیصی به شهرستان رایزنی گردید ضمن اینکه مدیر عامل صندوق مهر امام رضا(ع) استان اصفهان از آقای حاجی خواست جهت جذب اعتبار ویژه از تهران مساعدت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *