آخرین اخبار

حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس: استاد پرورش از استوانه‌های انقلاب بود

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه /برخواردر مجلس با تسلیت درگذشت استاد سید اکبر پرورش گفت: استاد پرورش از استوانه‌های انقلاب در کشور بود حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با تسلیت درگذشت سید علی‌اکبر پرورش به ملت همیشه در صحنه ایران و خانواده محترمشان و همچنین مردم اصفهان، اظهار کرد: […]

اشتراک گذاری
07 دی 1392
کد مطلب : 11769

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه /برخواردر مجلس با تسلیت درگذشت استاد سید اکبر پرورش گفت: استاد پرورش از استوانه‌های انقلاب در کشور بود

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با تسلیت درگذشت سید علی‌اکبر پرورش به ملت همیشه در صحنه ایران و خانواده محترمشان و همچنین مردم اصفهان، اظهار کرد: او از استوانه‌های انقلاب نه تنها در اصفهان بلکه در کل کشور بود.

وی با بیان اینکه ایشان قبل از انقلاب فعالیت‌های انقلابی خود را آغاز کرد افزود: پرورش با تربیت فرزندانی معنوی در کلاس‌های درس خودش توانست قشر زیادی از مردم پیرامون خود را در خصوص ظلم‌های رژیم دو هزار و ۵۰۰ ساله ستم‌شاهی آگاه کند.

عضو فراکسیون اکثریت اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروزه در استان اصفهان کمتر انقلابی را می‌توان یافت که در آن زمان قبل از انقلاب بوده باشد و به نوعی تحت تأثیر تعلیمات استاد پرورش قرار نگرفته باشد.

وی با بیان اینکه استاد پرورش ارادت ویژه‌ای نسبت به امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و آیت‌الله خادمی داشت تاکید کرد: به نوعی همه مردم استان اصفهان بدهکار این خادم دلسوز و مردمی هستند.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه افتخار آشنایی با مرحوم زنده‌یاد پرورش را قبل از انقلاب داشته‌ام، تصریح کرد: سخنرانی‌های قرائی که ایشان در وصف ظلم‌های ستم‌شاهی بیان می‌کرد به هیچ عنوان فراموش‌شدنی نیست.

وی در پایان افزود: مرحوم زنده‌یاد پرورش فردی بود به تمام معنا ولایی و از ابتدا تا پایان عمر در همین این خط ماند و خدماتی که قبل از انقلاب انجام داد حتی قابل‌ مقایسه با بعد از انقلاب نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *