آخرین اخبار

موافقت بانک مرکزی با ایجاد شعبه بانک کشاورزی در شهر سین

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۳۹۲/۹/۱۸ ساعت ۱۳:۲۰ جلسه ای را با مدیر کل محترم مجوزهای بانک مرکزی در محل دفتر ایشان برگزار کرد. آقای حاجی ضمن عرض شهادت حضرت رقیه(س) به دیدار خود با آقای سیف رئیس کل محترم بانک مرکزی و در […]

اشتراک گذاری
28 آذر 1392
کد مطلب : 11634

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۱۳۹۲/۹/۱۸ ساعت ۱۳:۲۰ جلسه ای را با مدیر کل محترم مجوزهای بانک مرکزی در محل دفتر ایشان برگزار کرد.

آقای حاجی ضمن عرض شهادت حضرت رقیه(س) به دیدار خود با آقای سیف رئیس کل محترم بانک مرکزی و در خصوص راه اندازی شعبه بانک در شهر سین و دستور ایشان اشاره نمود و اقدامی عاجل را خواستار شد.

عضو کمیسیون برنامه‏‏‏‏، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن بیان موافقت بانک کشاورزی در ایجاد شعبه در شهر سین افزود: نیت ما سرمایه گذاری نیست بلکه خدمت به مردم این منطقه است مردم و کشاورزان محرومی که جزء برترین هادردفاع مقدس وصحنه های انقلاب هستند وباتقدیم ۷۰ شهید سرافراز باعث افتخارمنطقه اند، باید جهت انجام عملیات  بانکی خود به شهرهای اطراف مراجعه کنند و این امر باعث مشکلات فراوان آنها می شود.

آقای ارجمند نژاد مدیر کل محترم مجوزهای بانک مرکزی نیز ضمن تشکر از آقای حاجی به علت پیگری هایی که انجام می دهند دستورات لازم را در خصوص حل این مشکل صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *