آخرین اخبار

آقای حاجی با مدیر عامل پارس خودرو دیدار کرد

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت   ۱۳:۳۰    – ۱۳۹۲/۹/۲۰  با مدیر عامل محترم پارس خودرو دیدار کرد. آقای حاجی در ابتدای این جلسه انتصاب آقای آقا محمدی را به عنوان مدیر عاملی پارس خودرو تبریک گفت و توفیقات وی را در راه خدمت به مردم […]

اشتراک گذاری
27 آذر 1392
کد مطلب : 11597

IMG_5794

نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ساعت   ۱۳:۳۰    – ۱۳۹۲/۹/۲۰  با مدیر عامل محترم پارس خودرو دیدار کرد.

آقای حاجی در ابتدای این جلسه انتصاب آقای آقا محمدی را به عنوان مدیر عاملی پارس خودرو تبریک گفت و توفیقات وی را در راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستار شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم از مدیر عامل پارس خودرو جهت حضور در حوزه انتخابیه خود دعوت نمود تا با بازدید میدانی خود از شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار از توانمندی ها و پتانسیل موجود در این دو شهرستان جهت ایجاد صنایع وابسته به شرکت پارس خوردو مطلع گردد.

مهندس آقا محمدی نیز ضمن خوش آمدگویی به آقای حاجی، تلاش های بی وقفه ایشان درراه اندازی سایپا کاشان را بازگو نمود و از حضور فعال این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

وی همچنین دعوت فرماندار سابق کاشان به حوزه انتخابیه ایشان را پذیرفت و جهت تعیین زمان برای بازدید اختصاصی از این منطقه قول مساعد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *