آخرین اخبار

آقای حاجی دردیدارباوزیر بهداشت: به سلامت ودرمان مردم نباید باچشم “محاسبه “نگاه کرد.

مراجعات مکرر مردم و بیان مشکلات درمانی و بازدید از بیمارستان ها و درمانگاه های حوزه انتخابیه و اطلاع از کمبودهایی که در حوزه سلامت وجود دارد آقای حاجی را بر آن داشت تا با وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جلسه ای برگزار کند. دو شنبه ۱۳۹۲/۹/۱۸ ساعت ۱۶:۳۰ نماینده مردم شریف شهرستان […]

اشتراک گذاری
26 آذر 1392
کد مطلب : 11582

مراجعات مکرر مردم و بیان مشکلات درمانی و بازدید از بیمارستان ها و درمانگاه های حوزه انتخابیه و اطلاع از کمبودهایی که در حوزه سلامت وجود دارد آقای حاجی را بر آن داشت تا با وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جلسه ای برگزار کند.

دو شنبه ۱۳۹۲/۹/۱۸ ساعت ۱۶:۳۰ نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به دیدار آقای وزیر رفت.

در این جلسه که آقای دکتر روستا مدیر محترم شبکه بهداشت، درمان شهرستان شاهین شهر و میمه، آقای دکتر کمالی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار، آقای قاسمی رئیس اورژانس شاهین شهر و میمه، آقای دکتر ابراهیمی رئیس بیمارستان گلدیس، روسای شوراهای اسلامی شهر های دولت آباد، میمه و لایبید و برخی از اعضای شوراهای اسلامی شهرهای حوزه انتخابیه، خیرین و معتمدین نیز حضور داشتند آقای حاجی ضمن تشکر از آقای قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آرزوی موفقیت برای ایشان به تشریح مشکلات بخش سلامت پرداخت و رفع مشکلات و نیازها و تجهیز بیمارستان و درمانگاه ها و تأمین اعتبار بخش سلامت را خواستار شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص ایجاد پایگاه امداد جاده ای لایبید تأکید نمود و گفت: این پایگاه امداد جاده ای مصوبه هیأت دولت را داراست و خیرین منطقه آماده هر گونه همکاری هستند.

آقای حاجی نامه مادری که فرزندش در اثر سانحه تصادف به علت عدم وجود امکانات پزشکی فوت کرده بود را یاد آورد شد و افزود: حضور ۱۷۰۰۰۰ هزار نیروی کارگری شاغل در کارخانجات و همچنین وجود کریدور شمال -جنوب در این منطقه حادثه های ناگواری را به همراه دارد که امکانات بیمارستان های ما پاسخگوی نیاز مردم نیست.

ایشان در پایان ابراز امیدواری کرد که این دیدار باعث خیر و برکت و رفع مشکلات مردم عزیز گردد.

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن قدردانی از آقای حاجی و همراهان ایشان گفت: در صورت ایجاد ساختمان پایگاه امداد جاده ای توسط خیرین ،نیروی انسانی آن را تأمین خواهیم کرد.

وی همچنین راجع به سایر موضوعات توضیحاتی را ارائه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *