آخرین اخبار

دکتر زرگرپور در جلسه شورای برنامه ریزی استان: از آقای حاجی به عنوان نماینده استان در کمیسیون تلفیق بودجه می خواهیم از موارد پیشنهادی استان دفاع کند

شورای برنامه ریزی استان عالیترین شورای تصمیم گیری استان است که آقای حاجی از زمانی که معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان بود به عنوان عضو فعال و مؤثر در این جلسه شرکت می کرد. پس از انتخاب وی به نمایندگی مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی […]

اشتراک گذاری
26 آذر 1392
کد مطلب : 11575

شورای برنامه ریزی استان عالیترین شورای تصمیم گیری استان است که آقای حاجی از زمانی که معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان بود به عنوان عضو فعال و مؤثر در این جلسه شرکت می کرد.

پس از انتخاب وی به نمایندگی مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی دکتر ذاکر اصفهانی همچنان به عنوان بازوی مشورتی فعال از آقای حاجی برای حضور در جلسات دعوت می کرد و این دعوت در زمان استاندار جدید نیز ادامه یافت.

شنبه ۳۲/۹/۱۳۹۲ ساعت ۹ صبح نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی استان حضور یافت.

دکتر زرگرپور از آقای حاجی خواست در خصوص لایحه پیشنهادی بودجه ۹۳ دولت توضیح دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم به منابع و مصارف اشاره کرد افزود: در جهت منابع و مصارف حدود ۷۰۰ هزار میلیارد تومان است که شامل ۲۰۰ هزار میلیارد تومان منابع بودجه عمومی دولت که سال گذشته نیز به همین میزان بوده است و ۱۹۵ هزار میلیارد تومان هم منابع عمومی است که ما باید برای اخذ آن تلاش کنیم، همچنین ۲۳۸ هزار میلیارد تومان در آمدهای اختصاصی وزارتخانه ها است. از کل درآمدهایی که حاصل می شود ۱۴.۵% سهم وزارت نفت است که به خزانه واریز می شود و ۳۱% به صندوق توسعه ملی واریز می شود.

استاندار اصفهان در پایان از اعضای شورای برنامه ریزی استان خواست فرم هایی را که بین اعضاء توزیع شده تکمیل و تا پایان آذر ماه به دفتر آقای حاجی ارسال کنند.

وی ادامه داد: از آقای حاجی به عنوان نماینده استان در کمیسیون تلفیق بودجه می خواهیم از موارد پیشنهادی استان دفاع کند البته می دانیم تصویب همه موارد نشدنی است امّا اگر چند مورد هم تصویب شود برای استان کار گشا خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *